...a pitíčko proti stárnutí

29.09.08 | autor Ada

Že krása vychází zevnitř víme už dávno a v lékárnách si můžeme koupit spoustu potravinových doplňků, které nám k tomu pomůžou.

Společnost Nestlé nyní uvedla na trh příjemnější formu potravinového doplňku než nějaké kapsle - nápoje a tyčinky Glowelle ve dvou příchutích, malina + jasmín a granátové jablko + liči. Glowelle obsahuje různé látky, jejichž seznam včetně nezbytného „vědeckého“ popisu účinku najdete na stránkách produktu. Jsou to například extrakt z jablek, betakaroten, extrakt z kakaa, starý dobrý Q10, lutein, lykopen z rajčat, zelený čaj, vitamín C a E a další látky, povětšinou antioxidanty. Nestlé se zapřísahá, že všech látek je dostatečné množství, aby skutečně účinkovaly, a jejich účinnost je podepřena vědeckými studiemi - na stránkách dokonce najdete seznam literatury. Nechybí přirozeně nezbytná studie na opravdových ženách - asi není překvapivé, že 9 z 10 žen po měsíci popíjení Glowelle uvedlo, že má mladší pleť.

Výrobky neobsahují umělá aromata, barviva ani sladidla, mají 100 (nápoj) nebo 50 (tyčinka) kalorií; a kdy a zda budou k mání v ČR netuším, ovšem zásoba tyčinek na měsíc přijde momentálně na 112 dolarů, což by na náš trh po obvyklé přirážce bylo asi moc.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

 

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist