Alexander McQueen: Kingdom Limited Edition

21.08.08 | autor Ada

Kingdom od Alexandera McQueena je velmi silná, těžká vůně, navíc s výrazně pánskými podtóny. Zajímalo mě, jak se z takové vůně dělá lehčí letní verze - pokud byste chtěli úplně lehkou, museli byste nejspíš udělat zbrusu nový parfém, jestliže by se měla podobat originálu, nemohla by být zas tak lehká.

Ukázalo se, že jde víceméně o obě možnosti najednou. Odlehčená verze Kingdom u není žádná citrusová ovocenka a ze začátku bych ji za odlehčenou neprohlásila ani náhodou. Má v sobě trochu ovoce, takovou lehkou černorybízovou až malinovou příchuť, do toho hebkou zeleň a teplý, trochu kouřový základ.

Stejně jako Kingdom voněla nejprve poměrně dost pánsky. Vlastně mi trochu připomínala vůni mého přítele, když se vykoupe, oholí a natře balzámem po holení. Taková příjemně hřejivá, jemně mužná vůně.

Teprve když se řádně rozležela, začala být ženštější, vyjevila květiny a kouřový základ se proměnil v náznak vlhké zeminy, tím pádem i trochu zchladl. Zbytky kingdomovské pánskosti si však podržela i po rozvonění. Velmi proto doporučuji k vyzkoušení ženám, kterým se líbí trochu do pánska laděné a unisexové vůně.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.07.09 07:47

Estelle, Ty jsi zamilovaná, to je krásné, já v těch vůních nic pánského necítím, nemůžu si pomoct a to unisexy nemám ráda,tahle mi přijde (i klasický Kingdom)krásná a tajemná, nevím, co je se mnou, ale po roce a něco, co jsem tady registrovaná jsou pro mě ovocné vůně už tabu a to jsem dřív nic jiného nemohla. Cítím se lépe v těžších vůních.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 21.08.08 13:27

Úžasná vôňa (rovnako ako klasicky Kingdom)! Adina recenzia je velmi výstižná. Tato verzia je zenskejšia, krásne šmrncnutá tým pánskym akcentom, má charizmu. Idem sa po nej poobzerať…:)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Do rovna! Netrapte vlasy při žehlení, aby vám nevypadaly jako mně

 

My ženy chceme to, co nemůžeme mít. A protože mou silnou doménou je logika a jmenuji se navíc Kudrnová, vždycky jsem chtěla krásně rovné vlasy.

Celý článek »
TOPlist