Antonio Banderas: Spirit Woman

12.12.07 | autor Ada

Co jsem včera slíbila, to jsem hned dnes splnila, neboť jsem šla do drogerie ještě pro nějaké zbylé dárky (a už končím - je dvanáctého a v obchodech vypukla závěrečná hysterie, další půlhodinovou frontu v přetopeném obchoďáku vystát odmítám; naštěstí mám už nakoupeno a tak nemusím, ne-mu-sííím!).
Spirit Woman je charakterem velmi podobná pánské verzi. Je teplá, jemná a taková klidná, sedí na kůži a nikam zbytečně neutíká. Není moc výjimečná, ale za tu cenu (50 ml kolem 600 Kč) je to dobrá koupě.

Označila bych ji nejspíš jako květinově orientální; voní v ní bílé květiny, frézie a k tomu takový nerozpoznatelný bílý mix; základ je santalově teplý, přičemž santal je tu podobný jako ve Spirit Man - poznáte, že je to santal, ale je to na hraně, není tak výrazný jako ve většině orientálních vůní (viz Samsara), vynikají spíš jeho písečně teplé a mléčné podtóny. Vůbec, mléčně teplé tóny se linou celou vůní a chvílemi mají až takový mastný nebo snad oříškový charakter, jako v Sun nedávno recenzovaném Covetu.
Spirit Woman bych doporučila na podzim a na zimu; na léto je moc teplá a na jaro málo jásavá, hodí se spíš k pošmourným, zkracujícím se dnům.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Antonio Banderas Spirit Woman (2007)
  • Složení:

    HLAVA: lístky pomerančovníku, švestka, ovoce
    SRDCE: frézie, bílý kosatec, pivoňka
    ZÁKLAD: santal, kadidlo

 Váš příspěvek
 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 21.12.10 20:02

Zadarmo je fajn :) byl to dárek k nákupu, takže nemusím hodnotit výdrž v poměru k ceně a můžu se soustředit jen na vůni.
Je příjemná, čekala jsem podle flakonku něco pro holčičku, ale hádám, že se líbí i dospělým ženám. Ada ji popsala věrně: bílý mix se santalovým základem. Bílé kytky nejsou omamné, hlava se nerozbolí, za pět minut je po koncertě a dohra jen lehce doznívá… Mnoho vůní bych na sebe nestříkla ani zadarmo, mnoho ani kdyby mi za to platitli. Takže tato je vlastně docela dobrá :))

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 26.03.09 13:34

Slabá výdrž a nic moc zajímavého. Přidám nějaké koruny a kupuji Euphorii od CK.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
radull  21.01.09 16:05

Mám ji a je moc příjemná, fakt, že přes léto ležela netkutá, ale na podzim a zimu je super, vydrží na mě docela dlouho

 
Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 23.05.08 07:28

Pěkná vůně, ale slabá výdrž. Sáhla jsem po Adidasu Tropical, že bude ozvěžující a mít větší výdrž, ale ouha! Nevoní ani 10 minut. Opouštím tato lákadla obchodních domů, protože za 3 blbě koupené mám jeden parfém kvalitní.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Karolína  14.04.08 08:26

Koupila jsem si 30ml v drogerii DM za velmi nízkou cenu, něco přes 200- zřejmě akce. Vůně je neobyčejně lahodná a připoměla mi slabší verzi Black XS bez těch ostřejších složek. Taková suchá, nasládlá, mléčná čokoláda. Má ale slabou výdrž a tak ani neobtěžuje okolí. Dopořučuji pro ty, které chtějí zkusit něco jiného. Mě se líbí i hezký flakonek, ta třicítka je do kabelky prima.

 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 05.01.08 23:51

Tak další prúba, a zklamání. V autě jsem ji nemohla vydýchat a ten čpavý, sladký pocit zůstal. Ale možná, že byl zkažený testr. Na druhou stranu je fakt, že platí dvakrát (či lépe třikrát) měř, a jednou řež.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
anonymní  30.12.07 14:56

Připomíná mi Lovely od S.J.Parker.A tu teda nemusím.Něco mi tam hrozně vadí a cítím to i v Banderasovi.

 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 14.12.07 22:47

Viděla jsem ji u Rossmanna, za 289,–!!! Voní pěkně , dokonce si myslím, že je to můj typ. Ale má slabou výdrž. I když za ty prachy… se s sní můžu cákat každou půlhodinu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist