Avon: Tomorrow

autor Ada

Tomorrow je prakticky čistá a taková celkem klasická květinová vůně (ostatně když spatříte jasmín s fialkou v srdci a žádné citrusy a výrazné ovoce v hlavě, nedá se ani čekat nic jiného). Dalo by se říct, že není příliš výjimečná, přestože některé složky na první pohled vzbuzují dojem zvláštního zážitku (afrikán, pepř, palisandr), nic extrovního nečekejte. Ucítíte typickou květinovou směsici s příjemnou vůní broskve. Zajímavá Tomorrow začala být až cca po hodině a půl, kdy se broskev rozvoněla dostatečně výrazně a vůně získala takový jemně svěží, jiskřivý charakter. Nakonec Tomorrow vyvoní do obvyklého jemného santalového základu.
Tomorrow patří mezi klidnější, nenápadnější vůně, vhodné pro ženu, která nechce příliš poutat pozornost, ale jen tak nevtíravě a neextravagantně vonět. Odvrácenou stranou Tomorrow (a všech takových vůní) je tuctovost a nezapamatovatel­nost. Tomorrow je navíc poměrně drahá a podobnou vůni koupíte i levněji. Jestli se vám však líbí vůně broskví, určitě ji vyzkoušejte.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Avon Tomorrow (2005)
  • Složení:

    HLAVA: pačuli, aksamitník, broskev, pepř
    SRDCE: indický jasmín, africká fialka, pivoňka, pomerančový květ
    ZÁKLAD: pižmo, santal, palisandr

    415 Kč
 Váš příspěvek
 
haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 31.03.10 11:13

Tomorow A Tresor bych nedávala do stejné skupiny , Tresor a Volare jsou si podobné , Tomorow je zcela jiná spíše jasmínová s pomerančovým květem a broskev jen na dokreslení. sladká ale ne moc

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů
 
liessa
Nováček 15 příspěvků 01.01.10 10:07

Měla jsem miniaturku, líbila se mi, ale nic extra. Ale co dělá s mým partnerem, to jiný parfém nedokáže. Je na něm závislý, přímo ho zbožňuje. Žádný jiný se mu na mně tak nelíbí jako tenhle. Takže s ním nosím Tomorrow… :-)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Danny
Znalkyně 288 příspěvků 22.11.08 17:45

Podle mě je to nejlepší vůně z trilogie.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
anonymní  21.11.08 13:14

vyhrála jsem ji kdysi v nějaké soutěži, už jsem ji spotřebovala a líbila se mi.

 
Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1094 příspěvků 11.09.08 08:32

Dnes ju skúšam zo vzorku a vnímam ju podobne ako Ingrid, naozaj príjemná vôňa, cítim nielen kvetiny, ale i ovocie, je trošku sladšia.

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
anonymní  27.09.07 16:44

Mě se taky líbí.Z trilogie rozhodně nejvíc.Z té zelené se mi dělá špatně.

 
Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 04.07.07 14:13

Tahle druhá z trilogie u mne vyhrála.Pro mne je to směs sladkého,ale nedefinovatelného ovoce,vůně plodů,zralých a šťavnatých,je velmi dobře nakombinovaná a na mně skvěle držela.Tuhle vůni bych zařadila po bok jiných,značkových a dražšíích parfémů.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist