Azzaro: Blue Charm

08.06.07 | autor Ada

Nové ‚bublinkové‘ Azzaro zahájilo svou existenci v Asii a teprve později bylo představeno v ostatních částech světa, včetně našeho kouta Evropy. (Není to nic neobvyklého - podobně postupuje např. Bvlgari s Omnia Amethyste, kterou se Japonky voní už rok a my ještě pořád čekáme.) U takových vůní je potřeba zpozornět, na asijském trhu totiž frčí hodně lehké, svěží vůně. Útok na tamní spotřebitelky je patrný i v deklarovaném složení - lotos, třešňový květ a spousta bílých věcí.
Blue Charm začíná hořce. Pokračuje také hořce… pořád je hořký… ještě hořký, a… kam se poděl?! Neumíte-li si představit bergamot, představte si Blue Charm grapefruitově - příjemně hořkou, citrusovou svěžest. Avšak momentě, kdy tato svěžest vyprchá, nezůstane z Blue Charm skoro nic, jen takové velmi jemné, nezřetelné květinky. I ty však do dvou hodin mizí a na kůži vám zůstane jen taková, inu, bílá, tichá stopa.
Budete-li Blue Charm zkoušet, naneste ho raději na oblečení, kde určitě vydrží déle než na kůži.
(Ten flakon vypadá naživo opravdu krásně, mnohem lépe než na fotce. Bledě modré, ojíněné bublinky :) )

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Azzaro Blue Charm (2006)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, bílá broskev
    SRDCE: třešňový květ, lotos, vavřín, šeřík
    ZÁKLAD: bílý cedr, bílé pižmo, bílá ambra

 Váš příspěvek
 
zuzka735  28.09.08 20:01

Pro mě tak trochu zklamání.Natěšena třpytem flakónu a ojíněnými květy na něm, očekávala jsem osvěžující,jis­křivou,ostrou vůni a dočkala se banální kompozice zaměnitelné se spoustou dalších vůní.Báze na mě působí příliš teple a tak ta diskrepance mezí ní a chladem flakónu vadí.

 
Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.07.08 16:35

Ještě dodám, že flakónek patří k nejhezčím, jaké se dají v parfumérii vidět.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.07.08 16:33

Moc se mi líbí hořký začátek a to, že kytičky posléze nejsou uřvané a vlezlé.Není to tuctovka, ale není ani divně odpudivá, jak se to u některých „neotřelých vůní“ stává.S výdrží to opravdu není nijak slavné,je třeba důkladně aplikovat ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Pavka  07.05.08 09:34

Mě se tahle vůně docela líbí :-). Ze začátku je nahořklá, což se mi líbí ( hořké, kyselé, trpké, to já rád :-)) a pak mi na ruce krásně jemně voní. Oproti recenzi musím říct, že ho na sobě cítím asi už 3 hodiny a zdá se, že si bude ještě nějakou chvíli pěkně vonět, takže na mě drží překvapivě dobře. Jediné co mi udělalo čáru přes rozpočet bylo to, že jsem si vůni stříkla hojně i na bílou halenku a ta se teď na sluníčku leskne a leskne.....
Před chvílí mě kolega decentně upozornil, že mám nějaký růžově lesklý nos ( to jak jsem si zběsile očichávala zápěstí ), tak jsem si ty krásné růžové odlesky běžela z nosu umýt a odjuchala na poradu se šéfem.
Takže milé očichávačky - bacha na čumáčky :-))))

 
Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.04.08 14:08

Krásný flakón, ale opravdu nahořklá vůně, a ten divný trpce dřevitý konec mě nadobro odradil. Čekala jsem podle modré barvy spíš průzračnou vodní osvěžující vůni. Jdu si umýt ruku.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
anonymní  10.06.07 17:08

…flakonik - snehuliacik…:-)

 
Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 08.06.07 20:34

hm - flakon vypadá opravdu svůdně.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
JKarka  08.06.07 16:33

Tak přidávám se, flakón je opravdu úchvatný, ty bublinky mě ani nezaujaly, ale růžové odlesky paráda. to se hned jen tak nevidí:) Na mně docela drží. Kupovala jsem ji neuváženě narychlo, moc mě uchvátila v parfumerii. pak jsem měla strach, co s tou výdrží, ale není to tak chatrné. Je jemná, ale voní dost dlouho. Na oblečení je do tohodle horkého počasí úplně v pohodě. Azzaro jsem měla všechny parfémy, ale většinu už nesnesu ani pohledem. Tahle se mi zdá nejlepší a doufám mi to nadlouho vydrží :)

Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist