Bruno Banani: About Women

25.03.08 | autor Ada

Zajímavá sušší vůně. Ze začátku zavane ovocně, ale to je jen tak na přivítání a potom se začne rozvíjet směs, která mi na letmé přičichnutí připomínala vůni suché slámy a sušených květin. Když jsem do ní trochu ponořila nos, rozeznala jsem především konvalinky a také růže, ovšem se složením, které uvádí „svěží růži“, příliš nesouhlasím - byla to taková jemná vůně napůl mezi čerstvou a sušenou růží. Základ je pudrově suchý a teplý a kromě náznaku tonky v něm není nic sladkého.
Vůni jsem testovala za chladného, vlhkého počasí a docela by mě zajímala její podoba v teplém jaru, na které ji výrobce doporučuje. Něco mi říká, že by se rozvinula trochu jinak. Každopádně ve své cenové skupině jde o příjemné překvapení.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Bruno Banani About Women (2005)
  • Složení:

    HLAVA: zelené jablko, vodní meloun, červený pomeranč, lesní jahody
    SRDCE: svěží růže, fialky, konvalinky
    ZÁKLAD: moderní ambra, tonka, pižmo, santalové dřevo

 Váš příspěvek
 
žaneti  29.11.10 13:40

Tato vůně se podle mě hodí vice na jaro či léto. Možná je to tím,že na zimu působí až příliš chladně a pichlavě. Zato v létě je to pravé osvěžení :-) mě vyhovuje :-)

 
Marci  24.02.10 18:23

Dnes jsem si tuto vůni zkoušela v drogérii, na papírek i zápěstí. Čekala jsem od ní, že bude svěží, taková vodní „mořská“. Bohužel mě zklamala, vůbec mi nevoní, spíš mi připomíná vůni obyčejného mýdla :-(

 
věruška  15.03.09 21:46

Zpočátku mi voněla, ale tedˇmi připadá dobrá jako osvěžovač vzduchu na záchod.Nějak mi zevšedněla, takže si ji příště nekoupím.

 
Éternité
Učednice 31 příspěvků 15.12.08 22:40

Taky miluju Pure woman. Dostala jsem ji minule na Vánoce, ale už mi ve flakonku zbývá jen na dně. Je oblíbená i mezi mými spolužačkami. Pokud nenajdu něco lepšího, vrátím se k ní.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
asi jsem se unáhlila při   23.11.08 15:55

Kupuvala jsem si ji někdy na jaře s nadšením, tehdy mi moc hezky voněla a teď zhruba po půl roce uč mi vůbec hezky nevoní. Je podivuhodné, jak se rychle zalíbenost k vůním mění. Ale kdy se zamyslím nam vůněmi, které doma mám, tak u nich se mi to nestalo, voní mi doteď. Nejspíš to v tomto případě byla unáhlenost.

 
Chicky Girl  13.04.08 12:41

Tuhle vůni jsem čichala minulý týden v drogerii a ..........děs. Přišla mi naprosto asexuální, spíš jako voda po holení pro chlapy. Děkuji, nechci.

 
Jana
Učednice 141 příspěvků 27.03.08 14:35

Potvrzuji názor Elišky, taky jsem si jí koupila s tím, že bude více ovocná, ale když se po chvíli rozvine, tak už je taková suchá, pudrová. Ale aspoň pro mě ne tak lehce zaměnitelná.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů
 
Eliška  25.03.08 18:29

Dnes jsem ji zkoušela a čekala jsem od ní bohužel něco úplně jiného, ovocnějšího. Od Bananiho miluju Pure Woman, ve které je hodně výrazné mango - všem milovnicím šťavnatých vůní doporučuji.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist