Burberry: Touch for Women

24.04.08 | autor Ada

Podle složení jsem čekala obvyklou květinově-ovocnou vůni malin s jasmínem, ale Touch mě docela překvapila. Hlava je především ovocná, taková do růžova, rybízově nahořklá, na ruce vydrží jen chviličku, na papírku o něco déle. Následuje dřevitě zemitý tón vlhkého lesního podrostu. Ani ten však nevydrží dlouho a vůně se rozvine do ovocně-květinově-vanilkové kompozice. Jestli znáte „Burberry for Women“http://w­ww.arome.cz/par­femy/burberry/bur­berry-for-women/#profiReview, bude vám lehký vanilkový závan v základu Touch povědomý. Je však jen nenápadný a vůni dominují květiny doplněné rozumným množstvím svěžího ovoce (kdybych mu měla podle vůně přisoudit barvu, byla by nejspíš tmavě červená). Na konci Touch vyvoní do takové slabší nasládlé malinově růžové směsky a nakonec do maliny s cukrovou vatou.

Na můj vkus je Touch kvůli stopám burberryovské vanilky v základu zbytečně sladká, ale objektivně ji musím označit jako příjemnou, optimisticky působící květinově ovocnou vůni. Doporučila bych ji určitě na každodenní nošení, pro libovolný věk, na všechna roční období kromě letních pálav. Patří do kategorie spíš nenápadných, méně výrazných a neobtěžujících vů­ní.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Burberry Touch for Women (2000)
  • Složení:

    HLAVA: černý rybíz, ostružina, červený pepř
    SRDCE: jasmín, lilie, tuberóza
    ZÁKLAD: cedrové dřevo, vanilka, větvičník

    479 - 649 Kč
 Váš příspěvek
 
Arome simona
Nováček 12 příspěvků 10.01.10 15:19

Také zakoupeno na základě těchto stránek. Krásná ovocně - dřevitá a svěží vůně - pro mě na jaro/léto, je jjemná a lehká a určitě nebude obtěžovat citlivé nosy vašeho okolí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 03.12.09 19:29

Ano - já mám podobnou zkušenost!
Podobný pocit - něco v Touch-u mě nepříjemně dráždí, ale můj nos to neregistruje hned, ale až po chvíli, když se vůně rozvine. Úplně stejný pocit mám ze Silver Rain (bohužel!) - nejdřív voní nádherně, a po rozležení mi to „něco“ vleze do nosu - dráždí a
překáží natolik, že ji prostě nemohu nosit. A obě obsahují jako jednu z hlavních složek - tuberózu.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
nan  20.05.09 14:13

pánský Touch mi voní krásně (i na mně), ale dámskou nemůžu. začíná velmi příjemně, ale dál se rozvine v něco, co mému nosu nejde pod nos, strašně mi vadí. může to být tuberóza?

 
Dagmary
Učednice 112 příspěvků 15.03.09 21:14

Kdybych já dřevo z ní cítila samé dřevo…:-))Ale z Burberryovek je zatím jediná,kterou bych si na sebe eventuelně vzala.Ale mít jí nemusím.

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 78 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.07.08 00:30

Zajímavé, taky cítím samé dřevo. Tahle mě zatím za srdce nechytla.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
sLenka
Parfémová maniačka 991 příspěvků 24.04.08 21:03

Svého času oblíbená vůně Viktorie Beckham, škoda, na mě samé růžové dřevo a dřevo vůbec. Moc mě to štve. Asi jsem pěkný dřevo vůbec…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist