Bvlgari: Blv Pour Homme

14.10.07 | autor Ada

Svěží, po rozvonění kořeněná vůně. Nejintenzivnější složkou je kardamom, kysele svěží, kořeněná složka, která v Blv připomíná citronovou trávu - lemongrass. Kloní se spíš na modrou, vodní stranu než k typické santalově-kořenité mužské vůni, po celou dobu však zůstává jasně pánská a je proto vhodná i pro muže, kterým se moderní jemné pánské vůně nelíbí.

Všimněte si, že Blv vůbec neobsahuje čaj, jestliže vám tedy bvlgariovské čajové pokusy lezou na nervy, u Blv (dámské i pánské) budete v bezpečí. Pro zajímavost, i dámská vůně má jako základ zázvor, je však doplněný vanilkou a květinami (akácií, wistérií a květem lnu).

Přestože je velmi svěží, doporučila bych ji do chladnějšího počasí, zdá se mi totiž, že v teple chytá trochu (pro mě) nepříjemný kouřový podtón á la Black. Půjde ovšem o dost subjektivní pocit, doporučuji proto vyzkoušet.

Složení Blv pour Homme v pěkném grafickém provedení přímo od Bvlgari. Blv je podle výrobce dřevitě kořeněná vůně, sestávající z jiskřivé svěžesti kardamomu, hořké průsvitnosti jalovce, živé svěžesti jinanu, silného a rafinovaného týku, sametové hladkosti tabákových květů, vibrující svěžesti zázvoru, teple kořeněného galgánu a smyslného santalového dřeva.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Bvlgari Blv Pour Homme (2001)
  • Složení:

    kardamom, jalovec, listy jinanu, šedé týkové dřevo, květ tabáku, zázvor, galgán, santalové dřevo

    229 - 1069 Kč
 Váš příspěvek
 
m  07.04.08 13:31

příjemná, mužná, nearogantní

 
plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 04.03.08 16:39

Přítel ji má a je moc příjemná. Pěkně se u něj drží, žádný rozsáhlý odér kolem něj nepluje. Voní tak nějak krémově se špetkou citónu. Ale v dusnu a parnu nebrat.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
marketa  31.01.08 18:39

Pro mne je to vůně luxusního bílého mýdla.Vůně čistoty. Tato vůně neurazí.

 
anonymní  14.10.07 17:49

Tiez by som ju radsej pouzivala v chladnejsom pocasi…ale kludne celorocne. Zaujimava, stale neotrepana vona.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist