Cacharel: Amor Amor Sunshine

05.06.07 | autor Ada

Při zkoušení Amor Amor Sunshine se dostavilo hotové dèja vu. Konkrétně ze včerejška, kdy jsem testovala vůni Night Life by Esprit. I tu jsem vzhledem k označení za letní edici pokládala za svěženku a pak jsem se divila, když se mi na ruce rozložila do vanilkova. Test Amor Amor Sunshine dopadl podobně. Vůně je označena jako letní limitovaná edice, ale nejde o letní svěženku. Ostatně vzhledem k tomu, že Amor Amor je letní svěženka, nemělo by asi smysl vyrábět další svěží verzi.
Na začátku jsou si obě verze trochu podobné. V recenzi na Amor Amor jsem mluvila o šťavnatém ovoci zalitém vanilkovým krémem a Sunshine měl také takové tendence, ale chladný vanilkový krém se pomalu měnil v teplý, začínal chutnat po čokoládě a po karamelu a ke všemu se do něj vkradla teplá vůně tiaré a orchideje. A plastelíny. Pokud se ztotožňujete s mými recenzemi, v nichž píšu o „vanilkové plastelíně“ - týká se to většinou levnějších vůní z drogerií - můžete se těšit, že ji v Sunshine ucítíte také.
Amor Amor Sunshine je zkrátka teplá, hodně sladká vůně, ovocně svěží je pouze ze začátku. V horku bych ji určitě nenosila, jestliže má jít o letní vůni, vzala bych si ji spíš v chladnější letní večer.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Cacharel Amor Amor Sunshine (2007)
  • Složení:

    meruňka, růžový grapefruit, mandarinka, bergamot, pivoňka, tiaré, pižmo, santal, vanilka

 Váš příspěvek
 
Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.04.10 15:43

Mně voní. Všechny limitky Amor Amor mi voní, přestože si na ovocné vůně moc nepotrpím. Tuhle jsem měla předloni a byla moc chválená. Letos jdu do Delight - už je na cestě.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
ewe  16.11.08 21:51

Tak já nevím, skoro mám pocit ,že se tady mluví o jiné vůni, ale ne - skutečně to byl zelený Amor. Lehounce sem si přivoněla a cítím mycí prostředek na nádobí smíchaný s opalovacím krémem.

 
Zdenka  20.08.08 09:15

Tohle je síla. Zatuchlá bolehlavová vůně. S partnerem jsme se shodli, že je to vůně ala „stará bába“ (nechci tím nikoho urazit, ale nevím jak líp to připodobnit). Letnička ani náhodou. V tom zeleném flakónku s názvem Sunshine jsem čekala něco úplně jiného.

 
Gep
Učednice 218 příspěvků 12.05.08 19:42

Amor amor nosím ráda, ale tato verze, která je zatím na seznamu budoucích nákupů, mi voní naprosto úžasně. Velmi sladká, ale příjemně, šťavnatě, plně. Bohatá, učesaná, propracovaná. Vanilku moc necítím, sladkost bych definovala jako ovocnou s notnou dávkou santalu. Nositelná se mi zdá celoročně.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 05.06.07 09:33

v niecom mi pripominala zero plus femine-diesel a vonala pomerne sladko az do kokosova.
neviem,aspon tu hlavu som cakala o nieco viac sviezu.
ajked mamrada sladsie vone,tuto si s pokojnym svedomim odpustim.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist