Calvin Klein: cK Be

10.10.07 | autor Ada

Jak už to tak u unisexových vůní často bývá, některé nosy je hodnotí spíš na dámskou stranu a některé na pánskou. Osobně bych se u cK Be klonila víc k pánské.
Začátek nelze hodnotit jinak než kyselý Jarový hnus, ostrý chemický odér. Možná měl můj nos zrovna jen špatnou náladu, ale nějakou dobu to fakt bylo nečichatelné. Pak se objevilo kadidlo a sladké tóny a už to bylo lepší. cK Be mi připomněla Photo a vzdáleně i jiné nasládlé kadidlové vůně jako Black for Women nebo Black Cashmere; poslední dvě jmenované jsou však čistě dámské a kadidlo je v nich kombinováno s květinami, zatímco v cK Be je spíš koření, bylinné tóny a když květiny, tak takové svěžejší a čisté, konkrétně magnólie. Nechybí ani znatelná porce pižma.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Calvin Klein cK Be (1996)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, jalovec, mandarinka, máta, bílé pižmo
    SRDCE: lehká koření, magnólie, broskev, bílé pižmo
    ZÁKLAD: santalové dřevo, opopanax, tonka, bílé pižmo

    198 - 910 Kč
 Váš příspěvek
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.06.09 08:33

Celkem příjemná vůně,sice unisex,ale víc mě asi sedí k muži,i když taky bych ji snesla.Ovšem výdrž se mě nezdá zrovna uchvacující.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 21.10.08 19:05

Veľmi ma táto vôňa prekvapila, jar som, našťastie, necítila, ale akoby vodu…jednoduche niečo priezračné a čisté, dokonalé splynutie s pokožkou. Je to známa vôňa, akoby som ju už niekde cítila a pripomína mi aj šampón na vlasy (v dobrom slova zmysle).

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
kamila  13.07.08 13:44

Nuda v brně u dřezu s citrónovým jarem:-))))))

 
PetraSK
Učednice 106 příspěvků 06.06.08 14:51

milujem ju a stále budem milovať. Je to taký harmonická a vyvážená kompozícia, pôsobí na mňa ukľudňujúco a zmyselne, inú takú unisexovku som ešte nemala a ani neviem, či niečo také existuje. Je to krásna vôňa, žiadna tuctovka a rozvýja sa rovnako skvelo na mne aj n apriateľovi, ten si ju veľmi obľúbil a ja rozhodne nie som proti ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
ginny
Nováček 18 příspěvků 06.02.08 12:47

Táto vôňa je môj favorit, aj keď vône striedam, k tejto sa neustále vraciam. Je to taká vôňa čistoty, ja tam kadidlo našťastie necítim, lebo to ako zložku v parfumoch neznášam. Skôr to bude tým pižmom, prečo sa mi páči a zbožňujem ho, majú ho ako zložku aj viaceré moje obľúbené vône.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
hagerka  28.01.08 17:24

CK Be se mi líbil a stále líbí. Když mi bylo náct tak jsem se jí nemohla nabažit, ale je fakt, že nyní ji používá můj přítel, ale já mu ji i tak občas uzmu :)

Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist