Calvin Klein: Obsession Night for Men

23.11.09 | autor Ada

Na začátku byla Obsession Night for Men dost podobná dámské verzi - nasvědčoval tomu závan intenzivní vanilky. Ale ta záhy zmizela a objevila se cedrově hebká vůně podkreslená pačuli, vanilkou a zřetelně kokosovým tónem. Hodila by se na příjemný večer strávený ve dvou v nějakém útulném útočišti nebo na schůzku s romantickou slečnou. Pánská Obsession Night není typicky mužná, mohla by ji nosit i žena.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.04.11 20:29

stříkla jsem si jí na papírek omylem - myslela jsem, že je to dámská ale ta mi pokud si pamatuji moc nevoněla a najednou jsem přičichla a taková krása - nechtělo se mi věřit, že se mi nelíbila a najednou vidím na lahvičce Obssesion night for Men a jsem doma - já nevím, asi začnu používat pánské vůně…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
Uživatel je onlinetapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 23.11.09 11:52

Dávám Adě jednoznačně za pravdu, že ji může s klidem nosit i žena, má-li takové vůně ráda. Nosím ji, je jemná, heboučká, nasládle cedrová, skutečně taková měkce semišová. Vanilka není nijak výrazná, jen jako spodní tón dokresluje vůni. Je to stejný typ vůně jako 1 Million.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist