Calvin Klein: Obsession Night for Men

23.11.09 | autor Ada

Na začátku byla Obsession Night for Men dost podobná dámské verzi - nasvědčoval tomu závan intenzivní vanilky. Ale ta záhy zmizela a objevila se cedrově hebká vůně podkreslená pačuli, vanilkou a zřetelně kokosovým tónem. Hodila by se na příjemný večer strávený ve dvou v nějakém útulném útočišti nebo na schůzku s romantickou slečnou. Pánská Obsession Night není typicky mužná, mohla by ji nosit i žena.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.04.11 20:29

stříkla jsem si jí na papírek omylem - myslela jsem, že je to dámská ale ta mi pokud si pamatuji moc nevoněla a najednou jsem přičichla a taková krása - nechtělo se mi věřit, že se mi nelíbila a najednou vidím na lahvičce Obssesion night for Men a jsem doma - já nevím, asi začnu používat pánské vůně…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4619 příspěvků 23.11.09 11:52

Dávám Adě jednoznačně za pravdu, že ji může s klidem nosit i žena, má-li takové vůně ráda. Nosím ji, je jemná, heboučká, nasládle cedrová, skutečně taková měkce semišová. Vanilka není nijak výrazná, jen jako spodní tón dokresluje vůni. Je to stejný typ vůně jako 1 Million.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist