Christian Dior: Higher

29.07.09 | autor Ada

Higher voní velmi mužně a přestože na konci už je trochu zaměnitelný se spoustou dalších pánských vůní (což je „problém“ všech hodně maskulinních pánských parfémů), do té doby vás oblaží svěží směsicí koření a ovoce, především hrušky, kterou by v pánské vůni člověk moc nehledal. Ale sedí tam úplně perfektně a kombinace její nasládlé šťavnaté vůně a různého, převážně zeleného koření, je neodolatelná. Doporučuji k vyzkoušením všem mužům, kteří mají rádi vůně spíš svěží a spíš klasické, nebo na půli cesty mezi klasikou a experimentem.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Dior Higher (2001)
  • Složení:

    HLAVA: ojíněné citrusy, bazalka, hruška
    SRDCE: chladná koření, cypřiš, květ rozmarýny
    ZÁKLAD: dřevo hruškovníku, pižmo

 Váš příspěvek
 
Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 22.01.11 12:23

Nádherná vůně.Svěží citrusy a k tomu koření.Cítím rozmarýnu a hrušku.Mužná. Výdrž dobrá.Tohle bych mohla čichat na chlapovi, ano, ano.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 
RobertaRight
Učednice 97 příspěvků 29.07.09 21:30

Když ji cítím, vybavím si okamžitě pěnu do koupele nebo olejíček do aromalampy.. za to může nejspíš to zelené koření. Jinak příjemná vůně, nevlezlá.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist