Christian Dior: Midnight Charm

12.08.07 | autor Ada

Originální Dolce Vita, se kterou je limitovaná edice Midnight Charm soudě podle flakonu spjatá, je sladší orientálně laděná vůně. I Midnight Charm je sladká, ale ne orientální, spíš gurmánská. Mléko, smetana, špetka kokosu, vanilky, vůně růže - hladká, plná vůně, která v závěru voní trochu i karamelem a větší porcí vanilky, jak je u gurmánských vůní obvyklé.

Midnight Charm není těžká, přišla mi dokonce taková uklidňující a obsahuje i jasmínové tóny, takže nepostrádá květinovou zářivost. Během testování se mi vybavila vůně Today od Avonu, mám tedy za to, že je v nich jistá podobnost.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Dior Midnight Charm (2006)
  • Složení:

    HLAVA: italská mandarinka, třpytivé ovocně zelené tóny
    SRDCE: broskvová harmonie, egyptský jasmín, marocká růže
    ZÁKLAD: vlašský ořech

 Váš příspěvek
 
1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 19.09.08 16:55

Nic pro mě!…Příliš ovoce a kokosu,skoro až štiplavý bolehlav..,po rozležení je jemnější a snesitelnější­.Přijde mi tuctová(Diora jsem si představovala jinak..).Viděla bych ji tak na modelu Houte Couture princesového střihu,nebo na velmi atraktivní tmavovlásce(i tak mi to zavání až vůlgaritou)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 12.08.07 22:56

Vůně je krásná, opravdu taková , jak ji popisuje Ada. Akorát ji není radno zkoušet v tropickém létě. Přijde mi vhodná do plískanic. Zaujalo mě srovnání s Today. Ale kde Today vyzkoušet? Známá prodává Avon, ale tvrdí, že vzorky vůní nemá. Abych se nesekla.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Nový článek:

Do rovna! Netrapte vlasy při žehlení, aby vám nevypadaly jako mně

 

My ženy chceme to, co nemůžeme mít. A protože mou silnou doménou je logika a jmenuji se navíc Kudrnová, vždycky jsem chtěla krásně rovné vlasy.

Celý článek »
TOPlist