ColorOn Eye Envy

29.07.08 | autor Ada

Zápasíte s očními stíny, pigmenty, štětečky a aplikátory a pořád se vám nedaří vytvořit na očích to správné kouřové, třpytivé nebo nenápadné dílo? Značka ColorOn představila okamžitě aplikovatelné oční stíny.

Jedná se o krémové minerální stíny, nanesené na malých papírcích, které jednoduše přiložíte k oku, obtisknete, sejmete… a nalíčení je hotové.

Ke koupi jsou kombinace v přirozených, pestrých, tmavých i světlých barvách i divočárny se vzorem zebřích pruhů nebo leopardích skvrn; oční stíny ColorOn prodává Sephora (česká samozřejmě ne) a dají se koupit v zahraničních e-shopech nebo přímo na stránkách značky. Hračka je to rozhodně úžasná… ale při ceně 35 dolarů za sadu s papírky pro 20 aplikací (1 aplikace = 1 oko) nic moc, a také rozhodně nečekejte krásně hladké provedení, jaké předvádějí modelky na fotkách na webu výrobce. Chce to grif a případně dotvořit štětečkem, co se při obtisknutí nepovedlo. Stíny jsou však prý poměrně kvalitní a dobře drží.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist