Coty: Chupa Chups Lovetrap - Hot Pink

15.01.09 | autor Ada

Hot Pink mi od začátku přišla trochu laciná. Nejspíš to dělala vanilka, v levnějších vůních se nepoužívá pravá burbonská vanilka, ale náhražky, a obyčejně je to znát. Druhým problémem je, že Hot Pink by chtěla být labužnickou vůní, ale zároveň lehčí, slabší toaletní vodou, a to nejde příliš dohromady. Zatímco u ovocných vůní to nevadí, labužnické vůně musí být plné, mohutné, a tím pádem dost silné, jinak připomínají ředěné kakao s troškou vanilkové tresti.
Nicméně i přesto je Hot Pink pěkná vůně, podobně jako u dalších vůní od Chupa Chups dostanete za málo peněz víc muziky, než byste čekali, ačkoli pro odrostlejší ženy už bych ji moc nedoporučila.
Jak Hot Pink voní? Trochu jako karamelky - hladká, čokoládově karamelová vůně podepřená vanilkou, kombinovaná s malou troškou ovoce a květin. Ovoce v Hot Pink zastupuje jemná, sladká broskvová vůně, která není v kombinaci s čokoládou špatná. V závěru vyvoní do směsi vanilky a santalu.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Coty Chupa Chups Lovetrap - Hot Pink (2006)
  • Složení:

    HLAVA: černý rybíz, granadilla, mandarinka, hruška, liči, černý pepř
    SRDCE: růže, švestka, nektarinka, pomeranč
    ZÁKLAD: santalové dřevo, pravá ambra, malina, vanilka, heliotrop, meruňka

 Váš příspěvek
 
Martina  26.03.10 16:34

Ještě nemám rozmazlený nos, takže pro mě parádní vůně, lehce mi připomíná Perceive od Avonu.

 
Ariana666
Nováček 14 příspěvků 11.02.10 13:38

Otřesný flakon a ještě horší obsah.Tuto vůni si dovedu představit tak pro dvanáctiletou slečnu. Cítím amou syntetiku.

Na poličce 27 parfémů 9 miniatur 26 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Yama  30.01.09 16:05

Jelikož je mi míň než 18 let a stále studuji, je pro mně tahle voňavka asi nejlepší volba. Vyhovuje mi, voní mi a cen aje skvělá!

 
Eliška  15.01.09 23:41

Asi 5 minut po rozvonění je to opravdu pěkná vůně, ovocná, sladká, ale přitom docela lehká. Horší už je to cca po dvou hodinách až zůstane jen ta ne zrovna nejvybranější vanilka plus jakýsi přeslazený mix v závěru, pak už je to taková bolehlavná slaďárna. Škoda, že se ten příjemný střed takhle nepěkně rozpadne :-(

Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist