Coty: Ex'cla.ma'tion Dance

15.03.08 | autor Ada

Dance jsem testovala spolu se Star, které jsem našla v regálu pěkně vedle sebe. Dance se mi příliš do vkusu netrefila, hned od začátku byla taková bonparová - sladký bonbon, nejprve pomerančový, potom malinově-jablečný. Není to výrazně svěží ovocenka, která by se dala nosit v horkém počasí, spíš taková ta sladší, lepkavější.

Objektivně vzato je však celkem povedená a milovnicím bonbonkových vůní s malinami bych ji určitě doporučila. A nemůžu si pomoct, její složky vytvářejí trochu dojem, jako by v ní byla špetka tuberózy - jestli se vám líbí Fracas nebo Fragile, schválně Dance zkuste. Možná se vás zmocní stejný dojem.

Zatímco Exclamation Dance má být, a to i podle oficiálního popisu, očividně vůní pro mladší dívku, která ráda vyvádí na diskotékách a je veselá (bez ohledu na to, jestli se to těm okolo líbí nebo ne), Star neboli hvězda je vznešenější květinová kompozice. Ze začátku mě přímo nadchla, připomínala mi trochu vůně jako Love in Paris nebo The One, ale potom trochu zeslábla a vylezla z ní výrazná vůně vodních květin. Naštěstí nepřevládla a vytvořila s ostatními květinovými složkami - opojnějšími bílými vůněmi jasmínu, gardénie a spol. - docela harmonickou kompozici. Je dost pronikavá a platí to, co uvádí oficiální popis - nesmíte se bát vyčnívat z řady.

Doporučila bych ji pro romantičtější příležitosti a k méně ztřeštěnému oblečení než Exclamation Dance - zkrátka pro mladou dámu; ale nijak bych ji věkově neomezovala, na rozdíl od bonbonových extraktů se taková vůně hodí prakticky pro jakýkoli věk.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Coty Ex'cla.ma'tion Dance (2006)
  • Složení:

    HLAVA: jablko, pomeranč, broskev, plod mučenky, černý rybíz
    SRDCE: maliny, jasmín, růže
    ZÁKLAD: bílé pižmo, ambra, santal

 Váš příspěvek
 
Týnka  08.01.10 20:25

Souhlasím s W!nk od Avonu i Escadou:))) Ale trvanlivost je horší…

 
soninda
Učednice 36 příspěvků 10.04.09 19:00

bonpari nemusím, takže mi Dance voněla až úplně ke konci, Star se mi líbí celou dobu

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 9 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Lucka
Učednice 82 příspěvků 05.03.09 10:49

Taky jsem ji měla a byla super, připomíná mi Wink co bývala v Avonu, mám ji ještě doma,ale co jsem měla od star sprey tak i ten na mně vydržel strašně dlouho, jednou si ji koupím znova,ale to malé 20ml balení :)

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Danny
Znalkyně 289 příspěvků 16.01.09 10:42

A včera jsem zjistila, že voní úplně stejně jako Pacific Paradise od Escady! (rozdíl je v tom, že Dance je mnohem levnější)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Danny
Znalkyně 289 příspěvků 25.11.08 17:20

Dance je moc hezká vůně za dobré peníze…a sice je sladká, ale je příjemně sladká. Neobtěžuje.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
GabiSi
Nováček 9 příspěvků 25.07.08 14:18

Tahle vůně je překrásná, dá se říct, že jsem se v ní opravdu našla a to nejsem už dávno diskotékami posedlá. Jen by mi vyhovovalo, kdyby byla na kůži trvanlivější. Jinak je vážně nádherná.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
pavla  15.03.08 13:18

recenze dance je presna:) koupila jsem si ji jenom proto, ze mi pripomina bonpari:) je mi moc prijemna, i kdyz sladka je opravdu dost.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist