Davidoff: Cool Water Wave Woman

10.06.07 | autor Ada

Ani nevím, co mě přimělo Cool Water Wave zkusit - je to x-tá odnož Cool Water Woman, melounově-vodně-květinové, kdysi velmi úspěšné vůně. Ač není špatná, nezaujala mě a důvěru nechovám ani k odnožím a limitkám, ale Cool Water Wave je zajímavá a stojí za vyzkoušení - zvlášť máte-li rádi vůni cedrového dřeva. Cool Water Wave je totiž zřetelně cedrová, skrz naskrz prostoupená hebce sametovou vůní tohoto stromu. Cedr, pokud se to s ním přežene, rád chytá houbový odstín ztrouchnivělého pařezu, ale v Cool Wate Wave se ho, aspoň podle papírové zkoušky, podařilo udržet v příjemných mezích. Doplněn je rozumnou mírou mořské a vodně květinové svěžesti; žádné sladké ovoce, žádné výrazné květiny a nic moc sladkého. Jestliže se vám líbí Rocherovský Fraîcheur végétale - Cédre Bleu, dejte mu vale a pořiďte si Cool Water Wave. Příjemněji voní a déle vydrží.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Woolpecula
Učednice 57 příspěvků 17.08.13 23:16

Pro mne je Wave hrozně hořká, svíravá, nemohla bych ji nosit. Přemýšlím, jestli to dělá ten cedr, anebo spíš ty rádoby mořské modré vůně. Nebo kombinace. Nevím, nic moc nerozpoznám, nevyznám se…
Pánský podtón - souhlasím - také mám ten dojem.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 25.03.09 21:31

Připadá mi hodně svěží a cítím v ní trochu pánský podtón (asi ten cedr?). Neurazila by mne, i když to není nic světoborného.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů
 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 22.05.08 12:00

S recenzí souhlasím do písmenka. Kdysi jsem měla Cool Water a musela jsem ji prodat, v těhotenství mi byla doslova odporná. Wave se mi pak ani nechtělo zkoušet, ale prodavačka mě přesvědčila, že je to jiná vůně a měla pravdu. Tuhle bych opravdu mohla nosit, jako dárek by mě neurazila. Jenže je tolik krásnějších… :-) s lepší výdrží a „přidanou hodnotou“, takže se ztrácí smysl si ji koupit. Mezi zákaznicemi lepších drogerií a obyčejných parfumerií si určitě najde své milovnice, má co nabídnout. Výdrž na kůži jsem nezkoumala a cenu taky ne.
Kamilinu srovnání s Armaniho Aqua di Gio moc nerozumím, to je podle mého nosu jiná kategorie „svěženky“.
Pokud šlo jen o cenu a Wave je stejně drahá, tak vůbec nechápu, kdo by si ji koupil :-)

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
anonymní  11.05.08 20:02

Přidávám se, drží extrémně málo. Vonět déle než 15 minut, pak bych o ní uvažovala, ale je to nedržavka :(

 
Arome Medulka
Nováček 21 příspěvků 10.12.07 15:05

Dnes mi dorazila, a není špatná. Ovšem se mi zdá, že je spíše opravdu do teplého počasí. Vůně cedru je opravdu výrazná.

Na poličce 38 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 25 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
kamila  24.11.07 20:22

Sic majitelka modrého cedru od YR, podobu nespatřuju. Svěženka na léto ideální, ale to si raději za ty prachy přídím od Armaniho Aqua di gio, která je mnohem povedenější a to nejen svou výdrží.

 
Arome Jarka
Nováček 10 příspěvků 10.06.07 09:05

Tak pěkná je, to ano, od Davidoff nečekané. ale mám smůlu, drží strašně málo,. 20 minut je přehnané. škoda. Cedre Bleu jsem měla a je podle mě výraznější o dost a o dost líp taky drží, zase voní pořád stejně. Ach jo, pořád něco, já chci konečně dokonalou vůni :))))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist