Dolce & Gabbana: Dolce & Gabbana Pour Homme

30.06.07 | autor Ada

Tato pánská vůně je z roku 1994, ale už by se o ní dalo skoro říct, že je to klasika. Jde o velmi oblíbenou pánskou vůni a nosí ji dost mužů, ale zároveň to není masová vůně, na kterou narazíte na každém rohu.
Začátek je citrusově svěží. Jakmile se citrusy rozplynou, přichází na řadu jemně voňavá levandule s bylinnou příchutí šalvěje a trochou sladkého koření. Samotný základ je dřevitě-kořeněně-sladký. Vůně je na jednu stranu klasická, s nezpochybnitelným mužným základem, k němu však dostanete krásnou levandulovou vůni a svěží špičku citrusů. Výsledek je spíš romantický než drsně chlapácký a vůní bych proto doporučovala podtrhovat spíš uvolněné oblečení a chvíle; nebo ji použijte ve chvíli, kdy kolem sebe potřebujete auru lehké pohody (levandule má protistresové účinky).

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Peťulka  06.02.11 08:40

První pánská vůně, kterou bych chtěla nosit sama. Ze začátku spíš svěží, ale krásně se rozleží. I mě se zdá tato vůně trochu „metrosexuální“, na „normálním“ chlapovi si ji moc představit neumím.

 
Brukev  06.08.10 09:02

Příjemná „metrosexuální“ vůně nositelná nejen mladými hřebečky, dokáži si ji představit i na muži okolo třicítky. Ideální na léto.

 
Spimira  21.05.10 13:23

Manžel jí dostal darem, ale musím říct, že je to jedna z vůní která, mu vůbec nesedí, nepoužívá ji. Mě taky příliš neoslnila. Ale je to držák, voní dlouho a nejde toho se zbavit :-)

 
Kami  05.08.09 14:11

V pubertě jsem jí sama používala na ven, při sportu a tak. Nevadilo mi vůbec, že je pánská, přijde mi spíš unisexová. Teď už bych jí na sebe asi nenalila, ale v patnácti mi přišla děsně in!

 
Roujin  22.05.09 18:54

zpočátku se mi zdála, že vůbec nevoní a moc nevydrží ale pak jsem si při každém přechodu z jednoho prostředí uvědomil, že tomu tak není a celkem si ji oblíbil, je téměř „neviditelná“ ale přitom příjemná

 
kikina
Znalkyně 341 příspěvků 26.03.09 12:18

Přítel ji používá a je úžasná.Ostatní vůně šly hned stranou. Jedna z nejhezčích pánských co znám.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 30.01.09 18:18

Mě přijde právě krásná na to běžné nošení. Když někdo řekne „klasika“, vybavím si vůni pro letité pány, ale to tato není. Příteli je 24 a sedne mu skvěle. Na mě působí jako vůně teplá a přitom lehká

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Ivka  05.02.08 14:16

jedna z naj muzskych voni

 
Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.09.07 18:28

Je to jedna z vůni, kterou jsem koupila manželovi, ale zdá se mi vhodná spíš na slavnostnější příležitosti než na nošení do práce.Je to příjemná klasika.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 30.06.07 16:28

Citala som, ze ho zvyknu nosit aj niektore zeny…tak som ho vyskusala.A vys­ledok - ziadna slava na mne - prisla mi zaujimava, ale mydlova a trochu neprijemna a nechcela by som tuto vonu citit ani na svojej muzskej polovicke:-)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist