Dvě růžovky: Fresh Blossom & J'Aime

26.02.10 | autor Ada

Je těch růžovek poslední dobou nějak hodně a tyhle dvě patří rozhodně k těm, které neurazí nenadchnou. Ale občas se i na takové sezónní parfémky zeptáte, takže tu je stručná recenze.

La Perla: J'Aime

Svěží, květinově ovocná vůně. Základ není tak sladký, jak naznačuje složení, nějaký cukr - snad ten karamel - tam je, ale je takový vodnatý. Místo leknínů a jasmínu jsem cítila spíš konvalinky, nebo možná bílá květina s vodní květinou dala dohromady takový dojem? Po vyvonění J'Aime ze všeho nejvíc připomíná vůni prášku na praní s trochou cukrové vaty. Nezaujala. Jen ten flakonek je docela hezký.

Donna Karan: Fresh Blossom Art Edition

Neznám rozdíl mezi loňskou Fresh Blossom a letošní ‚uměleckou‘ limitkou. Vlastně si už ani nejsem jistá, jestli na zkoušeném flakonu byly puntíky nebo ne. Ale řekla bych, že spíš ano. Záležet na tom bude pouze milovnicím jablek v průměrných květinově ovocných směsích. Fresh Blossom není špatná (to koneckonců není ani J'Aime, ale…), je to směs jablíčkové vůně s nějakou tou broskví, růží, jasmínem, voní svěže a teď v únoru je vítaným připomenutím léta, které už máme většinou spojené se ženami navoněnými podobnými kompozicemi. Ale přijde mi, že si s ní parfumér nedal moc práci, jednotlivé složky kromě jablka nejsou ani moc rozpoznatelné, není mezi nimi nic, co by chytlo a nepustilo. Domnívám se, že se vůně rychle omrzí.

Líbil se vám článek?

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Maya  12.03.10 16:13

Třeba se slečna snažila vůní zakrýt to, že jí hygiena nic neříká.
To by pak šlo pochopit :)

 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 10.03.10 20:41

Jestli někdo opustí holku jen proto.že se mu nelíbí její vůně,tak je ubožák.Ale spíš bych to viděla jako záminku k rozchodu,protože si nedovedu představit,že by se někdo kvůli vůni rozešel s babou.Každopádně ubohost nejvyšší!!!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 04.03.10 14:40

Někdo používá proti obtížnému hmyzu repelent někdo DKNY fresh

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
 
Bárbí  01.03.10 19:55

Přidávám komentář z jiného voňavého serveru k vůni DKNY Fresh Blossom. Vím, že se to nedělá,ale mi připadá tak hrozně vystihující,že…no prostě tady je:
 Leo

Měla jí přítelkyně a věřte nebo ne, musel sem se s ní kvůli ní rozejít, neuvěřitelně smrděla a nejen mě, ale i kámošům.

 
Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 01.03.10 19:18

Proti té růžové La Perla celkem nic nenamítám,ale ta DKNY jablka,ta nějak nemusím ani jedno.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 
madla  01.03.10 17:18

Omylem jsem napsala Heart,ale je to HEAT!!!!!!hodně sladký!!!

 
madla  28.02.10 15:29

Musím se pochlubit,dostala jsem unikát.Parfem Beyconé Heart a k tomu kabelku Beyconé,kterou dávali na akci v New Yorku k prvním 100 flakonkum zdarma.Parfem se prý objeví v Evropě až za 4 měsíce.Je to sladká vůně,hodně ovocná.Není ale otravná:něco mi připomíná,nevím co.Ado,už jsi o ní něco slyšela?

 
la.reina  27.02.10 18:13

Souhlasím s Adou - La Perla J'Aime - nif mof - neurazí, nenadchne. :-(

 
aknel.77
sv. Parfema z Kecálburgu 2813 příspěvků 27.02.10 17:36

Já mám růžové jablíčko bez puntíků,ale i teď v únoru ho používám na noc je moc příjemná ovocno-květinová.Ven si ho vezmu,až bude tepleji:)

Na poličce 44 parfémů 37 miniatur 22 odstřiků 89 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist