Emanuel Ungaro: Apparition Facets

19.06.07 | autor Ada

Apparition je poměrně pěkná, sladce svěží vůně. Testovala jsem i první odnož Apparition Sun, bohužel jen zběžně, takže podrobný popis nenajdete. A teď jsem neodolala ani novince Apparition Facets. Je to samozřejmě opět ovocně květinová, svěží vůně. Začátek je nahořkle svěží, nevydrží ovšem dlouho a vzápětí se rozvine květinově zelená kombinace, která mi ze všeho nejvíc připomínala pivoňku. Pivoňka není uvedená ve složení, ale porovnám-li tuto část Apparition Facets třeba s pivoňkovou toaletkou od Yves Rocher, je to prakticky to samé - tlumenější, nesladká, spíš zeleně svěží květinová vůně s příměsí sametové zeleně. Nebo Stella In Two Peony, která ovšem zcela postrádá tu sametově zelenou součást a je ostřejší.
Po vyvonění oné pivoňky, což trvalo na mé ruce asi tak hodinu, se Apparition Facets usadí v méně zajímavé, růžovo ovocné podobě. Tehdy upadne kapánek do průměru, ale pořád voní celkem dobře, neslábne, neřídne, neujíždí do malinova, zůstává svěží a vlastně velmi zdařile připomíná vůni čerstvé, orosené růže.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
ajrin  02.04.11 11:05

Příšerná - a to jsem na ni byla tak natěšená. Hlava pěkná, ale tak maximálně 5 minut, pak začíná vůně levného mýdla - i to se dá přežít. To co přišlo na konci byl ale nepředstavitelný bolehlav. Odporně sladká, nepříjemná.. Ungaro Party je sice taky taková sladká sranda, ale alespoň mi z ní nebylo špatně…

 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9450 příspěvků 07.10.08 21:06

Mně se líbí víc než původní verze. Kdybych ji dostala jako dárek, unosím ji, ale nikdy bych si ji nekoupila :) Testovala jsem ji na papírku a dlouho vydržela poměrně svěží, jen ke konci mi přišla hodně kvetinová, skoro „konvalinková“.

Na poličce 0 parfémů 2365 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 
Zdenka  25.03.08 12:50

Na začátku velmi příjemná, pak spíš nepříjemná. Hlava je pěkná, osvěžující, pozdějí však začne být jakási umělá, jako laciný osvěžovač a navíc vlezlá.

 
anonymní  09.10.07 16:48

Souhlasím se předchozími názory. Apparition Sun mi byla daleko příjemnější a líbila se mi. Tohle je tuctovka.

 
JK  02.07.07 18:20

Naprosto tuctová nuda

 
anonymní  19.06.07 14:38

Není špatná, ale původní Apparation je rozhodně lepší. Toto je reklamní odvar, sice nositelný…ale není to ono.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist