Emanuel Ungaro: Apparition Facets

19.06.07 | autor Ada

Apparition je poměrně pěkná, sladce svěží vůně. Testovala jsem i první odnož Apparition Sun, bohužel jen zběžně, takže podrobný popis nenajdete. A teď jsem neodolala ani novince Apparition Facets. Je to samozřejmě opět ovocně květinová, svěží vůně. Začátek je nahořkle svěží, nevydrží ovšem dlouho a vzápětí se rozvine květinově zelená kombinace, která mi ze všeho nejvíc připomínala pivoňku. Pivoňka není uvedená ve složení, ale porovnám-li tuto část Apparition Facets třeba s pivoňkovou toaletkou od Yves Rocher, je to prakticky to samé - tlumenější, nesladká, spíš zeleně svěží květinová vůně s příměsí sametové zeleně. Nebo Stella In Two Peony, která ovšem zcela postrádá tu sametově zelenou součást a je ostřejší.
Po vyvonění oné pivoňky, což trvalo na mé ruce asi tak hodinu, se Apparition Facets usadí v méně zajímavé, růžovo ovocné podobě. Tehdy upadne kapánek do průměru, ale pořád voní celkem dobře, neslábne, neřídne, neujíždí do malinova, zůstává svěží a vlastně velmi zdařile připomíná vůni čerstvé, orosené růže.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
ajrin  02.04.11 11:05

Příšerná - a to jsem na ni byla tak natěšená. Hlava pěkná, ale tak maximálně 5 minut, pak začíná vůně levného mýdla - i to se dá přežít. To co přišlo na konci byl ale nepředstavitelný bolehlav. Odporně sladká, nepříjemná.. Ungaro Party je sice taky taková sladká sranda, ale alespoň mi z ní nebylo špatně…

 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 07.10.08 21:06

Mně se líbí víc než původní verze. Kdybych ji dostala jako dárek, unosím ji, ale nikdy bych si ji nekoupila :) Testovala jsem ji na papírku a dlouho vydržela poměrně svěží, jen ke konci mi přišla hodně kvetinová, skoro „konvalinková“.

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
Zdenka  25.03.08 12:50

Na začátku velmi příjemná, pak spíš nepříjemná. Hlava je pěkná, osvěžující, pozdějí však začne být jakási umělá, jako laciný osvěžovač a navíc vlezlá.

 
anonymní  09.10.07 16:48

Souhlasím se předchozími názory. Apparition Sun mi byla daleko příjemnější a líbila se mi. Tohle je tuctovka.

 
JK  02.07.07 18:20

Naprosto tuctová nuda

 
anonymní  19.06.07 14:38

Není špatná, ale původní Apparation je rozhodně lepší. Toto je reklamní odvar, sice nositelný…ale není to ono.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist