Esprit: Collection for Her

15.12.08 | autor Ada

Vůni vládne teple vanilkové aroma základu, trochu do orientálna laděné srdce a bergamotově svěží hlava. Dalo by se říct - jasná vůně se svěží hlavou, kořeněným středem a vanilkovým základem, jenže v Collection jako by tohle všechno bylo v temnější, zastřené podobě. Výsledek je teplý, zlatavě sladký, z rodiny moderních vanilkových vůní kombinujících vanilku či tonku s různými dalšími složkami. Příjemná, drží pohromadě, má dobrou výdrž a nevoní lacině, přestože ta vanilka je trochu na hraně - určitě nekupujte bez zkoušení.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Esprit Collection for Her (2006)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, tamarin
    SRDCE: ylang-ylang, pomerančový květ
    ZÁKLAD: santal, tonka

 Váš příspěvek
 
Eva_nem
Učednice 96 příspěvků 15.12.08 17:30

Vůni jsem si objednala naslepo a narychlo, ještě mi nepřišla a abych věděla co mě čeká, zašla jsem ji do drogerie vyzkoušet:) Mno, ze začátku jsem se trochu zděsila, ale po asi třech hodinách voní na zápěstí vcelku pěkně. Kdybych nevěděla, že je dámská, přísahala bych, že cítím pánskou vůni. Vanilku tam necítím vůbec, sladká mi nepřipadá, souhlasím s Éternité, že je tam cítit mýdlo. Zkrátka a dobře není to nejhorší, ale až mi přijde tak asi hned poputuje dál:)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Éternité
Učednice 31 příspěvků 15.12.08 11:04

Nemůžu si pomoct, cítím tam jen mýdlo a prací prášek.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Vložit nový komentář

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist