Estée Lauder: Beautiful Sheer

24.09.07 | autor Ada

Beautiful je vůně z 80. let s aldehydy, je tedy ostřejší a hodně mýdlová. Kdo by čekal od novější Beautiful Sheer něco na ten způsob, bude hořce zklamán - nebo možná příjemně překvapen.
Zpočátku jsem měla pocit, že Beautiful Sheer je jen jedna z řady nudných ovocenek - že si Estée Lauder taky chtěla uvařit svůj ovocný odvárek - naštěstí to netrvalo dlouho a ukázala se pravá tvář Beautiful Sheer. Ovoce tam je, to ano (šťavnatá hruška), ale také tam jsou květiny, konkrétně lípa, mimóza a trochu bílé liliové vůně, a také pěkný zelený podtón jako když bosýma nohama rozšlapete trávu. Celkový dojem je vlhký, šťavnatě svěží a přestože vůně dostala růžovou barvu, řekla bych, že hraje úplně jinými odstíny - bílou, žlutou, zelenou, krémovou a šedou. Je velmi živá a optimistická a doporučila bych ji všemi deseti na nadcházející jaro.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Estée Lauder Beautiful Sheer (2003)
  • Složení:

    Michelia fogii, hruška nashi, lipový květ, mimóza, zázvorová lilie, dřevo z padouku, zimostrázové dřevo

 Váš příspěvek
 
pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 15.06.08 08:20

Před pár lety jsem po ní toužila, ale když jsem ji asi potřetí zkoušela, bylo na mě těch hrušek moc, prostě ovocenky nejsou moje. Je hezká, ale ne na mě. Původní Beautiful se mi líbí víc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů
 
Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 22.02.08 07:38

Já vám nevím, byla jsem teda velmi zklamaná, ale protože jsem čekala úplně něco jiného. Na mě to působilo tak nějak uměle, až synteticky (jako igelitové pytlíky v kartónové krabici), až po dlouhé době jsem tam objevila nějaké květinky a ovoce.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Ivona  24.09.07 15:10

…vůně naprosto splňující můj vkus…zvláště úchvatně se rozložil onen tón zázvoru…a v kombinaci se zralou hruškou je to ztělesnění radosti..

Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist