Estée Lauder: Knowing

05.01.08 | autor Ada

Na papírku se mi zdála podezřele mýdlová, chtělo by to spíš zkoušku na ruce, neboť uživatelky Knowing většinou mluví o květinově orientální vůni a ne o mýdlové vodě.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Estée Lauder Knowing (1988)
  • Složení:

    HLAVA: růže, tuberóza, mimóza, švestka
    SRDCE: jasmín, pačuli, pomerančový květ
    ZÁKLAD: větvičník, vetiver, santalové dřevo, ambra

    992 - 1744 Kč
 Váš příspěvek
 
pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 23.11.10 21:08

Knowing jsem měla a podle okolní teploty jsem kolísala mezi aldehydová a chypre.. Je myslím prostě obojí, jsou tam aldehydy a je to jasná chypre a je to hlavně elegantní krásná vůně květin. Nosila jsem ji ke všemu, stačí se cítít dobře a umět to dát najevo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů
 
barbucha  29.05.10 01:06

Kdepak květinový orient, kdepak mýdlovka…krásná chyprovka, která mě jako první smířila s tímto typem vůně. Myska má pravdu - noblesní, to je to slovo. A držák jako málokterá.

 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 28.05.10 16:29

Tahle vůně se opravdu povedla,jedna z nejhezčích co mám.Noblesní a kvalitní a nevidím ji na norkový kožich,ale docela normálně na běžné nošení.Aplikovat ovšem s rozumem,je to silný a dobře držící parfém.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
IngridR
Nováček 11 příspěvků 02.03.09 03:43

Kazdy mame predstavu ako vonaju babicky na tahu v opere. Pre mna je to cela kolekcia od Estee Lauder. Obrovske, tazke ruzove opary prerazajuce vzduch. Knowing je podla mna dobry parfum na zimu k norkovemu kozuchu, pod vrstvy svetrov. Potrebujete len kvapku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
petra  17.12.07 16:14

Já jsem zkoušela na ruce, mýdlová je, ale zároveň hooodně květinová. Je to taková opulentní vůně, hodně květin a aldehydů, celkově dost podobná No.5, myslím typově. Neřekla bych, že je orientální, spíš opravdu květinově-aldehydová. Je krásná!

 
Arome majdalena
Nováček 14 příspěvků 05.01.08 14:23

Mám ji ( 75 ml ) byla jsem nadšená, ale už několik měsíců jsem ji nepoužila. Dlouho drží, nevím, jestli ji někdy vyvoním. Snad na ni dostanu zase někdy tu správnou náladu. Ale krásná je.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist