Etienne Aigner: In Leather Man

25.09.07 | autor Ada

„In Leather“ znamená „v kůži“ - a jestli chtěl designer vůně vytvořit dojem muže v kožené bundě, dá se říct, že slušně uspěl. Jestli znáte vůni Black od Etienne Aigner, budete si umět představit kadidlo v In Leather - je tam totiž to samé, suše kouřové a temné jako noc. K tomu si přičtěte velmi mužný základ a doplňující kožené tóny, a máte esenci chlapa v černé kůži. Doporučuji vyzkoušet milovníkům tradičních mužných vůní.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Etienne Aigner In Leather Man (2003)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, grapefruit, zázvor, jablko, ananas, meloun
    SRDCE: levandule, pačuli, větvičník
    ZÁKLAD: santal, vetiver, kůže, ambra, pižmo

 Váš příspěvek
 
Zdenka  25.09.07 10:18

Partner dostal tuto vůni, bohužel na něm byla příšerná, něco jako kůže načichlá kouřem. Kůže je tam v převaze (no je i v názvu), prostě kůže a nic než kůže. Jakoby ostatní složky tam vůbec nebyly. Prostě se tak divně rozložila. Chtěl se jí zbavit, a nakonec po delší době ji daroval známému, na kterém voněla trošku jinak, líp. Takže se rozhodně nehodí ke každému.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist