Etienne Aigner: In Leather Man

25.09.07 | autor Ada

„In Leather“ znamená „v kůži“ - a jestli chtěl designer vůně vytvořit dojem muže v kožené bundě, dá se říct, že slušně uspěl. Jestli znáte vůni Black od Etienne Aigner, budete si umět představit kadidlo v In Leather - je tam totiž to samé, suše kouřové a temné jako noc. K tomu si přičtěte velmi mužný základ a doplňující kožené tóny, a máte esenci chlapa v černé kůži. Doporučuji vyzkoušet milovníkům tradičních mužných vůní.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Etienne Aigner In Leather Man (2003)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, grapefruit, zázvor, jablko, ananas, meloun
    SRDCE: levandule, pačuli, větvičník
    ZÁKLAD: santal, vetiver, kůže, ambra, pižmo

 Váš příspěvek
 
Zdenka  25.09.07 10:18

Partner dostal tuto vůni, bohužel na něm byla příšerná, něco jako kůže načichlá kouřem. Kůže je tam v převaze (no je i v názvu), prostě kůže a nic než kůže. Jakoby ostatní složky tam vůbec nebyly. Prostě se tak divně rozložila. Chtěl se jí zbavit, a nakonec po delší době ji daroval známému, na kterém voněla trošku jinak, líp. Takže se rozhodně nehodí ke každému.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist