Ghost: Deep Night

12.03.09 | autor Ada

Název parfému je pěkně mystický (Deep Night = hluboká noc; a Ghost je duch), flakón ve tvaru půlnočně fialového půlměsíce také, kdo by nebyl zvědavý, jak asi voní? Popisy, které jsem nalezla, mluvily o svěže orientální vůni, menším optimismem mě naplnilo složení, neboť mix broskví, růží a vanilky zavání přeslazeností.
První závan byl skutečně velmi sladký - převažovala vanilka doladěná růží. Deep Night patří mezi silně vanilkové, byť jemné vůně. Jeho vanilka ze začátku připomínala takovou tu „chladnější“ odrůdu á la Obsession Night nebo srdce Code, ale potom se začala podobat spíš Burberry for Women. Nepatří naštěstí mezi dusivě vanilkové vůně jako je například Ombre Rose.
Po rozležení nabere opravdu trochu orientální nádech (ucítíte typické orientální koření a dřeva). Vanilka zůstává dominantní až do samého konce.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Ghost Deep Night (2001)
  • Složení:

    HLAVA: nocenka zahradní (Mirabilis jalapa), indická růže
    SRDCE: durman, meruňka, broskev
    ZÁKLAD: bílé dřevo, vanilka

 Váš příspěvek
 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 12.03.09 22:58

Vanilka a zase vanilka. Plná obálka vanilky… miniaturka mi přišla z UK s utrženým uzávěrem = zcela vylitá. Myslím, že většina pošťáků po cestě měla chuť na něco dobrého… naše listonoška nechápala, proč má provoněnou celou tašku. Když jsem si vezla druhou mini z Prahy, byla jsem MOOOC opatrná, abych neprovoněla celý vlak. Asi by mě vysadili v polích…

Na poličce 0 parfémů 2353 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist