Givenchy: Ange ou Démon

12.10.07 | autor Ada

Nevím, proč jsem si vzala do hlavy, že Angé Ou Démon (‚Anděl a démon‘) je nějaká superdrahá limitka - možná proto, že to je jedna z těch vůní, které výrobce nejprve představil jen v některých zemích a obchodech, a teprve za delší dobu ji uvolnil do běžného prodeje v širší oblasti, mimo jiné i u nás. A tak jsem na ni jednoho krásného dne, totiž dneska (a krásně nebylo, pršelo a já jsem si zapomněla deštník), narazila ve Fannu. Ve Fannu je sice drahá (momentálně 2970 Kč za 100 ml), ale to není směrodatné, protože Fann není parfumerie, Fann je cizí planeta. Neměla jsem moc času, šla jsem na vlak a chtěla jsem se podívat, jestli mají Midnight Poison; vběhla jsem ve zmoklé mikině a se svým věrným odrbaným baťohem na zádech do toho chrámu luxusu, pozdravila, udělala svižné kolečko kolem regálů, prskla na jednu ruku Poison, na druhou Angé, slušně jsem se rozloučila a než se zkoprnělé prodavačky vzpamatovaly, už jsem seděla v tramvaji. Plížíte-li se do parfumerií plny posvátné bázně a ještě provinile, protože nejdete utrácet, ale jenom fetovat, uvolněte se, je to krám jako každej jinej :)
Angé Ou Démon má moc pěkný flakon, takový mystický, zvlášť když stojí na polici v obchodě lákavě nasvícen přízračným svitem zářivky; z křišťálově čiré tůně se tyčí majestátní hrot, jehož vrchol mizí v temnotách jako klenba vysokého chrámu. Po přední stěně stéká řádka diamantových slz. Oficiální promo se vyjadřuje v podobném smyslu, takže u mě si Givenchy může připsat bod - flakon ve mně vzbudil přesně ty pocity, o které zjevně usilovali. Pokud by vás zajímal zbytek marketingového obalu, tak se tam mluví o oslnivé ženě, čistotě a idealismu; je tak fascinující, že vás oslepí, přestanete se ovládat a necháte se svést; křišťálové bludiště, v němž se máte ztratit a nakonec podlehnout tajemnému andělu/démonu, který vás unese do poetického světa na pomezí snu a extrémní rafinovanosti. Pěkně vymyšlené, samozřejmě vznosně literárně přehnané, jak se na reklamu sluší a patří, ale aspoň tam nejsou ty cancy o sebevědomých ženách, které vědí co chtějí.
No a dostáváme se k vůni samotné. Ta je pěkná, označila bych ji za zdařilou, originalita samozřejmě, jak je v mainstreamu pohříchu obvyklé, poněkud kulhá, ale co má člověk při tom objemu produkce pořád vymýšlet, že. Angé Ou Démon je teplá, sladká, hodí se jako zimnička pro ženy, které mají rády vanilkové rohlíčky a hřejivě chlupaté kožešinové límce. Při pohledu na složku ‚orchidej‘ mi v hlavě zablikala varovná kontrolka, už tuším, že jde o nějaký nový chemický objev, který teď chvíli budeme potkávat v mnoha vůních, a taky že jo - něco podobného jsem nedávno cítila v Mediterranean a Versace (všimněte si, že obě mají ve složení uvedenou orchidej). Ze začátku to byla taková směs květin, vanilky a trochy ovoce; na papírku zůstala ovocněji laděná (taková sladká šťávičkovatost - mandarinka, lilie), na ruce většina květin a ovoce rychle vyvoněla a Angé se velmi přiblížila vůním typu ‚vanilkový pudinkový prášek‘, později ‚vanilkový pudink‘ (prášek je takový ostřejší) - je podobná intenzivním vanilkovým bombám jako L nebo Organza Indécence, vybavila se mi i teple vanilková Naf Naf, kterou možná znáte také z Fannu. Očekávání navozené flakonem aspoň u mě nesplnila, kombinaci andělské a démonické vrstvy si představuju jinak, mystičnost také, ale řeči o svůdnosti a oslnivosti nejsou tak mimo mísu - nejvíc by mi k Angé Ou Démon seděla nevinně svůdná dáma ze starých filmů, v saténové róbě barvy slonové kosti, s blond vlnami na hlavě, červenou rtěnkou a kožešinovým pláštěm na ramenou nepolíbených solárkem.
Možné problémy: mokrý kartón, sololitový prach a ‚vápenitá‘ zatuchlinka, která zkroutila nos mojí mámě (mamince vanilka v jakékoli podobě prostě nejede a vždycky je na ní něco špatně); ten kartón a sololit jsem tam objevila já a ze zkušenosti s Kenzo Amour vím, že zvláštní tendenci vynikat mají tyto tóny v teplém, dusném, navlhlém počasí, což v zimě naštěstí (s výjimkou narvané, zafuněné tramvaje) nehrozí. Máte-li vyzkoušenou L, Amour, Indécenci, In Black, Naf Naf a tento typ vanilky se vám líbí, můžete Angé vzít i naslepo, nic zákeřného v ní nečíhá.

Maminčin verdikt: vůni jsem vyzkoušela v parfumerii na ruce a kupodivu to nebylo nic vanilkového, natož typ ‚vanilkový pudink‘. Nevím, jak je to možné, ale cítila jsem převážně bílé květiny - hlavně asi lilii - ve stylu vůní jako je Pure Poison nebo In White. Vanilkou byly pouze podmalované.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Givenchy Ange ou Démon (2006)
  • Složení:

    HLAVA: bílá mateřídouška, mandarinka, šafrán
    SRDCE: orchidej, ylang-ylang, lilie
    ZÁKLAD: tonka, vanilka, palisandr, dub

    1055 - 1860 Kč
 Váš příspěvek
 
Ala12
Nováček 2 příspěvky 24.04.13 16:15

Je to velmi pekna vona a rada sa k nej vraciam :-) le Secret je tiez zaujimavy, ale povodna je najlepsia :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Loretta
Nováček 6 příspěvků 28.11.10 12:34

Vonal niekto z Vas Givenchy Ange ou Démon Le Secret? Zaujimalo by ma, aka je:
Hlava: citrón, zelený čaj, brusnice
Srdce: jazmín, pivoňka, vodné kvety
Základ: svetlé drevo, pačuli, mošus

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 
Arome laura
Nováček 29 příspěvků 16.09.10 14:14

Na internetu už není k sehnání. Nevíte jestli se stahuje z prodeje?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
anonymní  05.08.10 12:20

Nevím, jestli bych ji dokázala nosit. Ale v malém množství mi připadá krásná, neznám podobnou. Zimní zimní zimní vůně…

 
Ariana  28.07.10 11:03

Dnes jsem vyzkoušela ze vzorku a došla k jednoznačnému závěru - tuto vůni již nikdy! Divný přeslazený bolehlav, ale výdrž má obdivuhodnou.

 
Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 27.04.10 21:22

Hm, tak nic hřejivého ani nějak příjemně vanilkového v ní necítím… Žvýkačka, jak to někdo psal - Pedro… (případně nějaká huba-buba…) a dál nic moc, až ke konci zbyde vyvanulý vanilkový puding (no jako vyžvýkaná žvýkačka…)

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 
Éternité
Učednice 31 příspěvků 25.01.10 18:55

Krásná a hřejivá vůnička. Na zimu značka ideál. Nosím ji na sobě už týden a popravdě nevím, jestli ji zbožňuju nebo mi ,, jen" voní. Po stříknutí je v ní cítit trochu květin a ovoce - asi ta mandarinka, orchidej, lilie. Rozleží se do sladka - vanilkova. Pro mne naprosto nevyzpytatelná vůně. Jako by se pokaždé rozležela úplně jinak. Někdy je mi ta její sladkost příjemná, někdy mi přijde až dusivá - jako když se člověk přežere lentilkama. Opravdu mi to voní jako když čichnu k hrsti plné lentilek :-D Ovšem je v ní i něco ďábelského, co mi dráždí nos- snad ten dub a fazole..nebo nevím co..něco jako dezinfekce a pánský dryák na hubu - pitiol :-D
Jsem přečuchaná Angelu…z velké lásky se stala každodenní povinnost a bojím se, že i když je i tato vůně krásná, tak není nádherná, aby se z ní stala moje stálice. Je to vůně téhle zimy..dál se uvidí…

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
WWL  11.01.10 20:53

Tak s touto vůně jsem se musela až časem skamarádit :-) Ale možná to dělá i roční období - poprvé jsem k ní čichla v létě a vysloveně mi smrděla, na mě moc téžké. Postupem času to bylo lepší a lepší a teď se jí nemohu nabažit, asi si ji budu muset pořídit v plné velikosti, ještě tedy porovnám s Ange ou Démon Tendre, zajímal by mě ten rozdíl. Myslím si, že lidem okolo bude buď vysloveně páchnout nebo se na vás nalepí a už se neodlepí:) Souhlasím, že na zimu perfektní.

 
Jířa  03.01.10 19:08

tak tu fakt miluju!!! na zimu prostě úžasná

 
ga.pi
Učednice 173 příspěvků 19.12.09 10:19

Také cítím Toi toi; netušíte někdo, jaká ingredience to dělá?
Podobné cítím v Chloé a řadě dalších, ale nemůžu se dopátrat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Danny
Znalkyně 288 příspěvků 27.09.09 18:41

Zpočátku byla velmi silná, pak se lehce umírnila. Výdrž má skvělou. Vlastně voní moc hezky, ale zdá se mi dost těžká a umím si ji představit pouze na opravdové dámě…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Danny
Znalkyně 288 příspěvků 27.09.09 18:40

Zpočátku byla velmi silná, pak se lehce umírnila. Výdrž má skvělou. Vlastně voní moc hezky, ale zdá se mi dost těžká a umím si ji představit pouze na opravdové dámě…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.08.09 02:14

Krásná vůně! - pro mě proslazený šafrán s mateřídouškou se stopami lilií. …mám třetí flakon…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 
Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 04.06.09 13:09

Něco štiplavého v ní cítím pořád, ale už mi to vůbec nevadí. Je opravdu nádherná. Každý den bych ji nosit nemohla, ale příležitosně…krása. Flakon je opravdu za jedna.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
RIGI  30.05.09 02:23

Vůně mě fascinuje, našla jsem ji v jednom ženském časáku v testeru. Objednala jsem si rovnou 100 ml. Určitě je záhadná, obsahuje andílka i démona.:-) Líbí se mi moc moc moc! Když si ji vezmu, jakobych cestovala po lodi po Nilu nebo Žluté řece…a krásný domorodec snažil se mě svést:-) Tohle ve mně tato vůně vyvolává.

 
nan  20.05.09 11:40

nemůžu si pomoct, ale vanilku v ní v podstatě necítím. asi bych souhlasila s maminčiným verdiktem :-)
na mně osobně se Ange ou Démon rozvoní do opravdu krásné, tajemné, až mystické vůně a plně tak - pro mě - odpovídá flakonu.
u této vůně je ale obzvlášť důležité dát si pozor na množství, napoprvé mě z ní rozbolela hlava, když jsem jí použila moc. druhou šanci ale dostala a teď je to moje i partnerova No.1

 
evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 15.05.09 10:54

Zvláštní, bylinná a zároveň do sladka. V malém množství se mi líbí, ale stříknout ji na sebe a nosit celý den? Asi by mě obtěžovala. Něco mi tam vadí.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 27.03.09 11:41

Tahle vůně a arabský orient????
Tak ten si tedy představuju jinak.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 25.03.09 22:53

Tak tohle je síla. Roztrhla jsem pytlíček se vzorkem a vyvalila se na mě řvavá a staromódní „vůně“. Nic dobrůtkového jsem v ní necítila.. Ale musím uznat, že výdrž má šokující. Koš mi po ní „voněl“ ještě několik týdnů (i po výměnách sáčků).

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů
 
barbucha  22.03.09 20:08

Souhlasím se stěkanátkem, resp. s jejím manželem :-) - mám pocit, že jsem se nedopatřením polila nějakou starší, štiplavou a lacinou vodou po holení…

 
daniela
Nevyléčitelná závislačka 1798 příspěvků 01.03.09 17:02

Čím déle tuhle vůni používám, tím víc mi připomíná Hermés: 24,Faubourg (ke konci). A to je moje „srdeční záležitost“ :-))

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 223 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 
Diorka
Učednice 112 příspěvků 23.02.09 19:14

Ange Ou Demon Tendre…ted ctu stěkanátka- ja v ni citim taky " doktorinu". Kolegyne se k vuni vyjadrila tak, ze smrdi jako bahno na priusnice:((.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 11.02.09 11:21

Rýma pominula, tak jsem s čistým nosem znovu vyzkoušela.A jsem hodně zklamaná.To co rýma tlumila teď vypuklo naplno, a to silný až čpavý pach lékařské masážní emulze z velké umělohmotné flašky, ani zaboha si nevzpomenu na jméno. Jo, a už vím, proč ve mě před tím vyvolala dojem léta:rozpálený plac, rockové fesťáky,no a na nich přenosné TOY TOY budky /souhlasím s Lorelei/.Ale po omytí vodou voní krásně. Také mě překvapilo, když se manžel zeptal, proč se voním pánským parfémem-mě to nenapadlo, ale podle něj je tohle čistě panská vůně a je fakt, že na něm voní k nakousnutí. Ale zůstává příznivé hodnocení výdrže, drží a drží,ostatně jako všechno, co se mi moc nelíbí.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 08.02.09 22:38

Dostal se ke mě vzoreček-,mám rýmu jak trám, tak jsem byla zvědavá, jestli vůbec něco ucítím. A ucítila jsem. Ze začátku silně nějaké květiny s pendrekem, opravdu hodně silně. Po nějaké době se krásně rozležela, a ve mě vzbudila pocit letního podvečera, kdy se vracím od rybníka a na kůži cítím surovost vody, suchost slunce a zbytky opalovacího krému. Do toho z pole vůně zralého obilí a vyprahlé louky.Nejvíc ale cítím vodu a ten opalovací krém.Až přestane rýma, zkusím znovu, jestli dojem bude stejný. Tuhle vůni si dokážu na sobě představit v létě. Příznivě hodnotím, že i s mou momentální indispozicí cítím příjemnou vůni i po koupeli.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome kamila
Učednice 39 příspěvků 01.02.09 15:33

No já nevím, všichni na ni pějí chválu a mě se vůbec nelíbí. Asi jsem to s tím vzorkem přehnala:-(

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
anonymní  27.01.09 18:09

Ange ne Angé

 
sLenka
Parfémová maniačka 990 příspěvků 13.01.09 10:54

Je to krásný arabský orient a tento jediný je mi jeví jako opravdu luxus.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Elena
Znalkyně 383 příspěvků 31.12.08 00:01

Jak jsem si ho strašně přála… Po nějaké době užívání se mi zdá mooc cukrový a skutečně pudinkový… Ale je fakt, že o Vánocích se nosí pěkně…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Ambrožová Lenka  18.12.08 12:51

Získala jsem odstřik této vůně, po ketré jsem velmi toužila. naštěsti jen odstřik… pro mě je tato vůně velkým zklamáním a to se mi u Givenchy nestává. Přesto, že mám odstřik edp tak na mě nedží a celkově na mě působí tak nějak podivně. Prostě zklamání.

 
Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 05.12.08 18:34

Na mě Angé ou Démon udělala dojem výdrží, je totiž neuvěřitelná. Líbila se mi i „chuť“ té vůně, sladké vůně se mi moc líbí a Angé by mi vyhovovala, až na něco, co už jste tu zmínily a co mi v ní nesedí - obsahuje cosi chemického a zezačátku mě z toho štípe v nose. Vanilku tam také příliš necítím, spíše omamné bílé květiny.
Nebýt té divné složky, uvažuju nad ní, teď v zimě bude pěkná, ale takhle si to asi rozmyslím.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.12.08 21:45

Pro mě strašně umělá vůně.Umělá vanilka s plastelínou :(Musela šupem dolů

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
nina  18.11.08 12:21

Prosím, jaký je rozdíl mezi Ange ou Démon a Ange ou Etrange? Flakony jsou stejné.

 
Ellen  18.11.08 12:08

Měla jsem několik vzorečků a cítím v ní toto: sušený tymián, nebo mateřídoušku s nějakou trpčí bylinou, nasládle vonící lilie a především dřeva- trouchnivé dřevo ale taky otevřená, čerstvě vyrobená skříň z kvalitního dřeva a potom dubový sud, trochu plesnivý. První dojem - čerstvý dřevěný oltář v kostele. Zvláštní- a já k ní chodím pořád čichat. Ange Ou Démon je asi to, co si nadělím na Vánoce.

 
eliska  01.11.08 18:57

Já ji mám jak na papírku ,tak i na ruce,voní mi krásně,žvýkačky v ní necítím,ani nic jinýho ,co tady bylo popsáno.Ale je fakt ,že na mě spousta vůní voní jinak než na ostatních:-)Vždycky si vyberu něco,co ostatní nemůžou ani cítit:-)Ale cítím se dost podivně,když čtu,jaký jsem si vybrala smrad:'-(

 
Veru  02.09.08 23:06

Angé ou Démon - žvýkačky Pedro. Angé ou Démon Tendre - nějaký neidentifikovaný čistící prostředek. Divný jsou obě…

 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.06.08 17:41

co jsem si pořídila Guerlain L´instant Magic tak mi ji Ange ou Demon připomíná, něco mají společného

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
Daniela  21.05.08 21:08

Pozn.: In White bude možná „anděl“ a Hypnotic Poison „démon“ :-)

 
Daniela  21.05.08 21:06

Tato vůně mi připadá jako kombinace Pozo In White a Hypnotic Poison, těžká a omamná, ale krásná. Mám ji na zápěstí a pořád musím očichávat a očichávat. Zařazuju na seznam vůní, které si pořídím (na zimu).

 
Myskamaus  21.05.08 08:09

Já z něj cítím kadidlo nebo františka co se zapaluje na Vánoce.Ale věřím že se někomu líbí.Muj favorit to ale není a asi nikdy nebude.Závidím Adě její nos,chtěla bych mít její schopnost.Ale člověk nemuže mít všechno,že…

 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.05.08 20:34

právě vydaná Ange ou Demon Tendre ve verzi Edt se zdá vydařenější, měl v ní zvítězit Anděl nad Ďáblem, no nevím, každopádně za vyzkoušení stojí.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
Rota  15.04.08 12:16

Tahle vůně není nic pro mě. Zkoušela jsem ji na papírku, byla divná, na ruce ještě podivnější a když si ji koupila kolegyně, moc na ní nevoněla. Jen musím opravdu uznat, že flakón je moc pěkný, zvláštní, dobře zapamatovatel­ný.Škoda, že obsah není tak skvotný,ani orient, ani nic podobného…

 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 09.04.08 01:34

Chtěla jsem být stručná, ale ne zas tolik :-) Recenze mě moc rozesmála! Naštěstí bydlím v malém (ani ne stotisícovém) městě, a tak mě prodavačky všude už znají a usmívají se na mě i ve zmoklé mikině. To možná nejvíc - protože v dešti vydržím déle „fetovat“ a tím se zvyšuje pravděpodobnost, že si (opět) něco odnesu a nebude to jen vyrážka na přecitlivělém zápěstí.
Mojí dceři se vůně moc líbí (ona má ráda ty žvýkačky a hřejivky), já jsem k ní zaujala neutrální postoj - vanilku dvakrát nemusím, ale zato flakon je moc povedený, aspiruje u mě dokonce na místo v žebříčku.

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
Lolla  12.03.08 13:00

Souhlasím s Janetou, taky mně připadá těžkopádná a hodně orientální vůně, která dá zabrat i při mínus 20. Sorry, fakt nepříjemná, neohrabaná vůně.

 
Janeta  11.03.08 18:10

Pro mě je tahle vůně příliš těžká, teplá a omamná, ani v zimě bych ji nevydýchala. Cítím z ní to hořící dřevo, jak tu bylo zmíněno (estelle). Nic andělského ani ďábelského, jen těžký orient.

 
Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1586 příspěvků 04.03.08 08:40

Mokrý kartón,vápenitá zatuchlinka,so­lolitový prach,ano,ano,bo­hužel to vše tam cítím a podotýkám,že ten kartón je máčený v mé oblíbené parfémové přísadě-Savu,tentokráte má podobu zubolékařské dezinfekce,takového toho odéru,co je v puse cítit,když se do zubu dá vložka.Adina maminka má zřejmě hodně podobné čichové bunky,jako já.Když budu hledat podobu,tak pro mne je tohle obdoba Lou Lou.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
Linda
Parfémová maniačka 830 příspěvků 15.02.08 17:01

Tak mám pocit, že tu máme druhý Angel: Pro jednu neodolatelný, pro druhou fatální :)

Na poličce 3 parfémy 6 miniatur 3 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 12.02.08 18:51

Při přičichnutí jsem si taky okamžitě vybavila ty malé hranaté žvýkačky Pedro. A upřímně, ty ve mě mystický pocit zrovna nevyvolávají:) Na papírku zůstala protivně žvýkačková až do druhého dne.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 09.02.08 14:31

Souhlasím s Terezou. Vůně - pro mne - moc příjemná a lákavá, ale až na ten dojezd . Řekla bych velice pěkná vůně na běžné nošení, ale zase ty finance … To už bych si raději pořídila Chanelku.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
sLenka
Parfémová maniačka 990 příspěvků 30.01.08 19:40

Zajímavý je fakt pouze ten flakón, ten se povedl. Vůně nic moc a navíc na mě skoro vůbec nedržela, po chvilce nebylo co cítit.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
J.  02.01.08 16:02

Mystická není vůbec, nevtíravá sladší vůně do orientu na denní nošení, to ano. Z vanilkových vůní jedna z mála, kterou snesu a mohla bych nosit

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist