Guerlain: Aqua Allegoria Lilia Bella

28.11.08 | autor Ada

„Rozpustilá, svěží, jarní. Jemná, ženská pocta jarní svěžesti. Symbol štěstí a krásných dnů. Pocta radosti a rozmarné náladě.“

Lilia Bella je velmi výrazně konvalinková. Nevím, co znamenají „průsvitné tóny“, ale něco takového Lilia v hlavě má - jakási nazelenalá vrstva, která má zřejmě mírnit konvalinky, aby příliš neomračovaly. Kombinace konvalinek a šeříku v Lilia Bella je hodně silná, výrazná, a je v ní něco divného, co mi přišlo trochu umělé a protivné - možná nějaký divný růžový podtón ze základu. Co se týče omamných jarních květin, dávám přednost klidnějším a vyváženějším směsím, např. 5th Avenue nebo Pleasures. Lilia Bella je velmi, velmi výrazná, a patříte-li k nemalé skupině, která nesnáší konvalinky a růže, rozhodně na ni zapomeňte. Máte-li konvalinky rády, ale nesnášíte silné vůně, bude pro vás Lilia Bella snesitelná až tak po hodině a půl až dvou hodinách.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 26.05.09 14:28

Ada nás varuje, abychom počítali s konvalinkami a silou, tak jsem se připravila na vše, ale toto je opravdu moc i tak - cítím GUMU! - velmi podobnou té v konvalinkovém Diorissimu (v současné verzi) - je to bohužel tón dominantní. Ostatní složky na pozadí asi cítit budou, ale bohužel přes gumový umělý tón nejsem schopná vnímat nic jiného … Dlouho jsem nic horšího nezkoušela :(.

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 28.11.08 22:16

Škoda , že se nedá sehnat:-(, podle složení i recenze je to zaručeně vůně pro mě, chjo

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist