Guerlain: Aqua Allegoria Lilia Bella

28.11.08 | autor Ada

„Rozpustilá, svěží, jarní. Jemná, ženská pocta jarní svěžesti. Symbol štěstí a krásných dnů. Pocta radosti a rozmarné náladě.“

Lilia Bella je velmi výrazně konvalinková. Nevím, co znamenají „průsvitné tóny“, ale něco takového Lilia v hlavě má - jakási nazelenalá vrstva, která má zřejmě mírnit konvalinky, aby příliš neomračovaly. Kombinace konvalinek a šeříku v Lilia Bella je hodně silná, výrazná, a je v ní něco divného, co mi přišlo trochu umělé a protivné - možná nějaký divný růžový podtón ze základu. Co se týče omamných jarních květin, dávám přednost klidnějším a vyváženějším směsím, např. 5th Avenue nebo Pleasures. Lilia Bella je velmi, velmi výrazná, a patříte-li k nemalé skupině, která nesnáší konvalinky a růže, rozhodně na ni zapomeňte. Máte-li konvalinky rády, ale nesnášíte silné vůně, bude pro vás Lilia Bella snesitelná až tak po hodině a půl až dvou hodinách.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 26.05.09 14:28

Ada nás varuje, abychom počítali s konvalinkami a silou, tak jsem se připravila na vše, ale toto je opravdu moc i tak - cítím GUMU! - velmi podobnou té v konvalinkovém Diorissimu (v současné verzi) - je to bohužel tón dominantní. Ostatní složky na pozadí asi cítit budou, ale bohužel přes gumový umělý tón nejsem schopná vnímat nic jiného … Dlouho jsem nic horšího nezkoušela :(.

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 28.11.08 22:16

Škoda , že se nedá sehnat:-(, podle složení i recenze je to zaručeně vůně pro mě, chjo

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

 

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist