Hugo Boss: Boss Selection

autor Ada

Tato vůně je asi čtvrtou pánskou vůní od Bosse, kterou zkouším, a začínám získávat představu, o čem je Hugo Boss. Jeho vůně jsou takové klasické, voní nezaměnitelně pánsky, nejsou mezi nimi žádné originální experimenty a výstřelky. Každá je laděná trochu jinak - tu svěže, tu orientálně, tu do sladka - takže si vybere každý muž (neboť Boss mimo jiné vychrlil vůní poměrně hodně a výběr je tím pádem dost široký). Zákazníky Bosse jsou muži, kteří si potrpí na průměrné, nevyčnívající vůně, a takových mužů je hodně. Prakticky kterýmkoli Bossem neurazíte bratra, tatínka ani dědečka, je to bezpečný dárek. Nebude ovšem vyhovovat vkusu člověka, který pátrá - stejně jako já - mezi vůněmi po něčem výjimečnějším, zapamatovatel­nějším.
Ale dost přednášky, jaká je Selection? Inu, taková… typická. Mužná, kořeněná, ze začátku sladší, ale v závěru spíš suchá, kouřovější. Dost fádní, nic výrazného, dalo by se říct, že krystalicky čistá nuda, stejně jako nenápaditý hranatý flakonek. Doporučuji skutečně jen těm nejkonzervativ­nějším mužům.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Hugo Boss Boss Selection (2006)
  • Složení:

    HLAVA: svěží zelený akord, mandarinka, červený pepř
    SRDCE: petitgrain, cedrové listy, listy pelargónie, badyán
    ZÁKLAD: cedr, pačuli, vetiver, heliotrop, pižmový akord

    592 - 859 Kč
 Váš příspěvek
 
Petr Rumpertesz  24.10.08 09:13

Jedna vůně voní tomu, jinému ne, druhá zase napopak. Jedná vůně ale voní úplně všem. Málokdy se stane, že by mě někdo neupozornil, že hezky voním, pokud mám na sobě Hugo Boss selection.
A jinak k tomu komentáři tady - myslím, že v České Republice asi není konzervativnější člověk než jsem já, takže naprosto souhlasím, že je pro konzervativce, protože je to moje top vůně.

 
Daggy  07.05.08 13:21

Přesné!!!

Vložit nový komentář

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist