Hugo Boss: Elements

autor Ada

Testovala jsem původní Elements z roku 1993, ne její o něco novější modrou verzi Aqua. Na tu také dojde, a předpokládám, že je to svěží vodní vůně. Ale popořadě.
Elements je docela pěkná, i když se stejně jako všechny Bossy drží konzervativního proudu. Estragon patří mezi moje oblíbená koření a v Elements je cítit hodně, takže jsem spokojená. (Jestli neznáte vůni estragonu, kupte si ho, najdete ho v každých potravinách, kde mají trochu širší výběr, a přivoňte si - je velmi zajímavá). Základ je také jemnější, hebčí, z cedru a santalu se zemitým tónem vetiveru. Sladce kořeněnou vůni dokresluje svěžest, která je nejvíc patrná na začátku a postupně jí ubývá - je to taková ta sladkokyselá, mužná svěžest.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Hugo Boss Elements (1993)
  • Složení:

    HLAVA: tangerinka, bergamot, švestka
    SRDCE: jalovec, estragon, tymián, švestka
    ZÁKLAD: santalové dřevo, větvičník, cedr

 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist