Isabella Rossellini: Storia

31.01.08 | autor Ada

Dosti silně vanilková vůně, přičemž nejde zrovna o nejlepší možnou vanilku - nebezpečně se blíží uměle zavánějící „plastelínové“ vanilce (zdá se mi, jako by byla nějak nedobře říznutá suchým pepřem a spoustou pižma či co), naštěstí zdaleka ne s intenzitou smrtící vanilky v Sunsetu. Jak postupně slábne, stává se vanilka snesitelnější. Pro milovnice vanilkových vůní možnost, jak levně přijít k průměrné vůni s celkem dobrou výdrží.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Isabella Rossellini Storia (2006)
  • Složení:

    HLAVA: mandarinka, aksamitník
    SRDCE: květ kdouloně, bílý pepř
    ZÁKLAD: pižmo, vanilka, pačuli

 Váš příspěvek
 
janka  07.01.10 19:49

kde je možné zakúpiť túto vôňu?

 
eva  04.08.08 14:35

Zajímavé, místo vanilky cítím slaďoučké, právě uvařené kakao :-)) Kdyby se neobjevovalo i pačuli, Storia by se mi líbila. Vyloženě průměrná vůně to není, na drogeriovou záležitost docela podařená a trochu jiná, každému se ale asi i právě z toho důvodu líbit nebude.

 
rusalka  31.01.08 22:59

Mě se tahle vůně líbí, zaujala mě hned na první čuch:-)
A nezdá se mi, že by byla podobná nějaké plastelínové vanilce…spíš to má s vůněmi každý jinak a co někomu sedí, druhý nemůže cítit.
Myslím, že je to taková lepší, pěkně vonící alternativa k dražším parfémům, to měla autorka pravdu, ale zase se mi nezdá, že by tahle vůně byla v pravém slova smyslu průměrná.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist