Jennifer Lopez: Live

17.04.08 | autor Ada

Parfém Live od Jennifer Lopez je ztělesněním módního hlavního proudu, tedy vůní, kterou by si na sebe některé ženy vzaly jen pod pohrůžkou násilí. Prodává se pod jménem celebrity a je ovocně-květinově-sladká vůně. Nicméně nutno poznamenat, že milovnice takovýchto vůní budou z Live unešené, protože svému žánru rozhodně nedělá ostudu - stručně řečeno, povedla se.
Prvních asi tak pět minut jsem musela navoněnou ruku držet dál od nosu, neboť svěžest byla tak intenzivní, že připomínala citrusový Jar na nádobí. Od vůně s takovým složením hlavy se to ovšem dá čekat. No, a potom už se rozvoněla ta obvyklá kombinace ovoce, květin (fialka je poznat, ale nevyniká nijak extrémně) a labužnicky sladkého základu. Velmi dobře sladěná a příjemná. Chvilkami jako by z vůně vyplouval kokos, potom karamel, růže, rybíz, zkrátka všechny možné dobroty… jestli je to dobře nebo špatně už nechám na vás, ale máte-li raději výjimečné vůně, jaké neucítíte na každém rohu, budete se s Live navzdory jejímu názvu pravděpodobně nu­dit.

Líbí se vám? Vyzkoušejte:
Cokoli se sladkým základem a ovocnými přísadami, např. Angel Innocent, Pure Wish nebo Ninu.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Jennifer Lopez Live (2005)
  • Složení:

    HLAVA: sicilský citron, pomeranč, ananas
    SRDCE: červený rybíz, pivoňka, fialka
    ZÁKLAD: karamel, tonka, santal

    356 - 1289 Kč
 Váš příspěvek
 
Jana
Učednice 141 příspěvků 17.04.08 23:21

Tuhle vůni jsem si kupovala „naslepo“, vlastně jen na základě téhle recenze. A rozhodně mě nezklamala, hned sem si jí zamilovala. Mám ráda svěží ovocné vůně, takhle je i trochu sladší, ale pořád to ještě jde. Cítím v ní ananas, a pak taky něco sladkého, snad ten karamel.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Coco Chanel: odraz osobnosti ve sklech flakonů

 

Původně jsem chtěla napsat do zkoušecího vlákna pár postřehů o exkluzivkách od Chanelu, které se mi díky Arome-andělovi dostaly pod nos. V poslední době o nich bylo více slyšet díky tomu, že značka nově uvedla vůně z řady Les Exclusifs de Chanel v koncentracích EdP a ukončila výrobu koncentrací EdT. Když jsem ale začala schraňovat podrobnosti k vůním a pročítat řádky z oficiálních stránek, zjistila jsem, že nestuduji pouze esence a složky. Najednou se mi tu s jednotlivými vůněmi rozehrává životní příběh, na svou dobu velmi nekonvenční dámy - Gabrielle Chanel, známé jako Coco.

Celý článek »
TOPlist