Jennifer Lopez: Love at First Glow

autor Ada

Ze tří Glow, které jsem zatím zkoušela - Glow, Miami Glow a Love at First Glow - se mi ta poslední jmenovaná líbila nejvíc. Což ovšem neznamená, že by se mi líbila. Zatímco Glow je nepříjemně mýdlová a Miami Glow nadmíru sladká, Love at First Glow je květinová vůně s takovým dřevitě zeleným základem, trochu připomíná jarní květinové vůně s mimózou a konvalinkami. Ale přišla mi celkem obyčejná a nezajímavá, ani jednotvárně růžový flakon mě nenadchl. Možná by se hodila pro mladé dívky, které nosí módní ovocně sladké vůně a chtějí se seznámit i se světem květinových parfémů, ale ostřílenější milovnice květinovek najdou v této kategorii lepší a zajímavější kousky.
Hlavní dojem z Love at First Glow je romantický, neobtěžující, je to vůně, kterou bych si vzala na první rande, na kterém bych svůj protějšek ještě nechtěla svádět ani porazit svým omamným půvabem.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Jennifer Lopez Love at First Glow (2006)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, neroli, broskev
    SRDCE: růžový jasmín, planá růže, vonokvětka, frézie
    ZÁKLAD: pižmo, světlá dřeva, vanilka

    467 - 591 Kč
 Váš příspěvek
 
nika  06.07.10 00:14

na mne je mydlová, alebo šamponová ani to nazvat neviem , nepáči sa mi vlastnila som ju ale som ju aj rýchlo predala. flakon krásny ale vona ozaj nič moc

 
anonymní  06.07.07 13:16

Pro mne neutrální, naprosto univerzální vůně. Příjemně naladí všechno a všechny, romantická se mně bohužel nezdá. Prostě normální, pěkná vůně, která neobtěžuje, ale hezky si přitom voníte ;)

Vložit nový komentář

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist