Jennifer Lopez: Miami Glow

19.06.07 | autor Ada

Tuto vůni jsem šla zkoušet s vědomím, že bude trochu kokosová. Miami Glow ovšem není trochu kokosová, je hodně kokosová, a kokos je doplněný nejrůznějším tropickým ovocem. Výsledkem je poměrně dost sladký ovocný mix, který kdybych dostala na stůl v podobě vychlazeného koktejlu, budu se olizovat až za ušima. Ale nosit bych takovou vůni nechtěla - zdá se mi už až moc sladká, moc lepkavá, a první hodinu mi navíc přišla poměrně syntetická.

Je to ideální parfém na večer v plážovém baru (přes den v horku by Miami Glow svou nositelku ulepila a zadusila) a hodí se k němu zásadně pestrobarevné, neformální oblečení - a ne moc vysoký věk.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Jennifer Lopez Miami Glow (2004)
  • Složení:

    HLAVA: růžový grapefruit, kokosové mléko, plod mučenky, černý rybíz
    SRDCE: pomerančový květ, heliotropin, brambořík
    ZÁKLAD: průsvitná ambra, křišťálové pižmo, vanilková orchidej, světlá dřeva

    349 - 745 Kč
 Váš příspěvek
 
nika  06.07.10 00:13

ten kdo miluje parfumy na zjedenie, toto je ozaj pecka. vanilka , kokos a ovocie, no super parfum škoda ze ho uz nemám :(((

 
plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 25.06.09 11:17

Je to super letní vůně, opravdu exotická hebká krásná uklidňující. Jen škoda že se už není

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 19.05.08 12:20

Sladká, ale ještě ne vyloženě přeslazená - je to tak na hranici. Kokosové mléko cítím, ale rovněž ne dominantně - s ostatními složkami vytváří docela zajímavou vůni. Čekala jsem to tedy mnohem horší, docela se mi líbí:D. Kdybych ji dostala darem, asi bych si ji nechala, ale sama bych si ji nekoupila, protože na mně bohužel dlouho vonět nevydržela…

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 30.12.07 13:08

Miami Glow používám jako vůni s antidepresivním účinkem, dokáže neuvěřitelně zvednout náladu (nejen mně). Kokos v ní naštěstí pro mne nedominuje nebo ho necítím (spíš mi voní dominantně mučenka s pomerančem, ve výsledku je to pak tropický životbudící elixír), taktéž syntetika je nepřítomná. Miami Glow je v podání mého nosu dokonale sladce hebká (nelepivá, lepivě na mne působí jiné vůně od JLo), v případě vhodného rozpoležení přiměřeně sladká vůně pro zlepšení nálady - pravda, ven ji moc nenosím (s výjimkou letních večerů, s těmi je sladěná dokonale), používáme ji hlavně jako aromaterapeutický produkt :-) Tak se osvědčila nejlépe.

Jednoznačně hodnotím jako nejzdařilejší výtvor z řady vůní J. Lopez.

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Jana
Učednice 141 příspěvků 19.06.07 14:40

Myslím, že věk tady ani nerozhoduje, voní jako ovocný opalovací krém, je trochu sladší, ale zajímavá. Díkybohu pro mě nesyntetická. Patří k mým stálicím. Mmch. je jako stvořená do ložnice;-)

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist