Karl Lagerfeld: KL

13.12.07 | autor Ada

Poměrně výrazná, na první počich by se dalo říct až vlezlá a potenciálně protivná vůně. Složením (na internetu jsem našla několik verzí, k této bych se přikláněla nejvíc) i skutečným charakterem je orientálně kořeněná. První závan je až svěží, ale brzy se ztratí a zůstane typický orient (krámek s vonnými tyčinkami atd., znáte to), ozvláštněný tentokrát především tóny skořice, ylang-ylangu a pačuli. Květiny uvedené uprostřed se spíš ztrácejí.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Karl Lagerfeld KL (1982)
  • Složení:

    HLAVA: aldehydy, pomeranč, bergamot, kořeněné tóny
    SRDCE: hřebíček, nové koření, skořice, ylang-ylang
    ZÁKLAD: kadidlo, vanilka, pačuli, cibet

 Váš příspěvek
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 13.12.07 17:36

Tato vona je pre mna velkym prekvapenim a objavom…pripada mi taka sexi…toto je jeden z pripadov, kedy neviem opisat vonu. Orientalka s aldehydmi…no fakt neviem. Dodam len, ze skoricca je tu pekna,vyrazna…kve­tiny naozaj zanikaju a vanilka nie je neprijemne sladka. jednoducho dobre a zaujimavo namiesana vona na chladnejsie obdobie.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist