Karl Lagerfeld: Photo

27.06.07 | autor Ada

Vůně od Karla Lagerfelda u nás nejsou moc známé, protože většina kamenných parfumerií (z těch velkých, jako je Sephora, Marionnaud, Douglas a Fann, tuším žádná) je nevede. Na Photo jsem narazila ve výprodeji v Tescu. Má úžasný flakon, celý černý, lesklý (neprakticky neprůhledný, pravda, ale jinak by to nebylo ono) a s roztomilým ouškem. I vůně je černá jako noc, kombinuje kadidlo se sladkými a kořeněnými tóny. Mně byla protivná, protože takové vůně moc nemusím, kadidlo mám mnohem raději v jiných kombinacích; Photo se podobá dámským vůním Black Cashmere či Black for Women a mohla by ji určitě nosit i žena, není tak výrazně mužná. Z pánských vůní se podobá Attitude od Armaniho, respektive jejímu kouřově sladkému základu.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Karl Lagerfeld Photo (1990)
  • Složení:

    HLAVA: grapefruit, mandarinka
    SRDCE: kořeněné tóny, jasmín, pelargónie
    ZÁKLAD: dřevité tóny, kůže, santal

 Váš příspěvek
 
Zdenka  26.09.07 10:13

Zkoušeli jsme ji ve Vídni, já jsem si od ní hodně slibovala, partnerovi se líbila, ale mně připadala až moc silně pronikavá, táhla se za ním na několik metrů. Kadidlo můžu, ale v téhle vůni ho necítím. Photo mi evokuje 40ti až 50ti-letého elegána v decentním obleku s kufříkem.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist