Kenzo: Flower by Kenzo Eau d'Été / Summer Fragrance 2006

28.07.09 | autor Ada

Odlehčená verze vůně Flower . Zatímco Flower je zatraceně výrazná, Summer verze si vaše okolí všimne až zblízka a ne z druhé strany tramvaje. Zachovává si typické tóny Flower (lehce mýdlový, jiskřivě květinový), ale je v ní přidáno víc koření (nejvíc bych si tipovala kořeněný a zároveň lehce větrový badyán). Ke konci začne být trochu suchá.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 24.09.09 23:05

Flower nemohu. Tuhle bych snad nosit mohla. Je jemnější a přesto výrazná, květinová a hladká.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
 
Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 28.07.09 18:57

Původní Flower je pro mě nečuchatelná, nenositelná záležitost.Tato verze postrádá původní vlezlost a ostrost květinového tónu a rozkládá se do příjemné, hladké vůně.Pro mě velice příjemné překvapení.Původní Flower má ovšem zase hezčí flakonek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist