Poslední komentáře u článků

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

malamonica, 22.02.17 10:29

Veľmi milý článok a skvele sa hodí k arome. :potlesk: :potlesk: Zobrazit komentář »

Chanel: Coco Mademoiselle

ZPĚVAČKA, 22.02.17 00:08

@Michele taky velkou davovkou je Chloé,...a Light blue a Sí Armani,myslím, že jsou více používané než výše zmniňované Chanely,.. span classsmallPříspěvek upraven 22.02.17 v 00:08/span Zobrazit komentář »

Chanel: Coco Mademoiselle

Verda2, 21.02.17 16:21

@ZPĚVAČKA Vždyť píšu, že Ada má pravdu, dle mě naprosto odlišné vůně... Zobrazit komentář »

Chanel: Coco Mademoiselle

ZPĚVAČKA, 20.02.17 22:45

@Verda2 podle mne Cacharel Liberté není podobná Coco mademoiselle, Cacharel je proti CM dosti ostrá,... Zobrazit komentář »

Chanel: Coco Mademoiselle

ZPĚVAČKA, 20.02.17 22:43

@Ada mám blbý dotaz, vlastním EDT Coco mademoiselle,která má trochu jiné složení než EDP, přemýšlím o čistém parfému, jelikož EDT necítím už po půl hodině po nástřiku. Jaké má složení čistý parfém? Nevíte, prosím o radu. Na Marianet třeba uvádějí, že je složení stejné, jako u EDT. Díky moc za odpověď, R Zobrazit komentář »

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Fiona, 20.02.17 10:02

Kde se dá koupit samoopalovací krém Scott Barnes Self Tan Mist? díky. Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Medojedka, 14.02.17 11:38

Téma přesně pro Arome! :palec: Já ještě prozradím, že po 2 dnech úplného půstu mám čich jako vlčák :lol: .Cichové receptory pracují na 200% ;) A také jsem někde četla, že v noci jsou čichové receptory mimo provoz Zajímalo by mě, proč :think: Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Mizyan, 12.02.17 19:37

Dekuji za fajn prispevek, nektere pripravky zkusim. Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

aromacka, 11.02.17 08:22

Konečně článek co sem patří. Potěšil mne. :potlesk: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

India, 10.02.17 12:37

To s těmi výfukovými plyny čas od času mívám také. Je to opravdu nepříjemné. Díky za zajímavý článek. Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Verda2, 09.02.17 15:21

Moc pěkný článek, díky :kytka: Ta phantosmie musí být pěkně nepříjemná, hlavně, když člověk cítí něco opravdu ee :lol: Sama jsem cítila lednici velmi výrazně když jsem byla těhotná to mi bylo pořád špatně, od té doby už ne. A taky moc ráda čichám k voňavým věcem, ke kávě, k novým knihám, miluji voňavé čaje. Voní mi i nezapálená cigareta, jinak kouř nesnáším (jsem nekuřák). Procházka jarní přírodou po dešti, procházka lesem..., voní mi moc i studený vzduch když je hodně mrazivo, je toho spousta. Bohužel je hodně nevoňavých věcí, ale tím si nebudeme kazit náladu :lol: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Loty013, 09.02.17 11:39

Také čichám téměř ke všemu a ráda. Pobavilo mě to „několikeré rychlé čichání (jako pes)“. To by mě nenapadlo, takže se budu dále zdokonalovat, obzvlášť při procházkách se psem budeme si notovat. Ale takovou ambici, abych zacítila otevřenou ledničku přes tři místnosti, asi nemám – pokud je tam vše čerstvé a zabalené, je to asi výkon hodný skutečných čichačských mistrů :D. Díky za inspirativní článek :kytka: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

74SLena, 08.02.17 20:09

Taky čichám ke všemu co má nějakou vůni, při vaření když otevírám jednotlivé pytlíčky s kořením, květiny venku to je jasný, ulítávám v obchodě na olejích Sallos (pokaždý asi tak 5 otevřu a čuchnu) prostě neodolám, k novým botám, kabelce, kadečce se zelím, když rozkrojím limetku nebo citron, miluju čichat k sypaným čajům v plechovce, hlavně ty roibosový, mluju vůni naší garáže, čerstvě mletá káva, hodně jsou cítit bankovky když projíždějí počítačkou, vše z drogerie, nový nábytek, moc mi voní v létě večer zakropené záhonky, posečená tráva, rozbalená bonboniera, zkrátka od malinka strčím nos do všeho co mi přijde zajímavý nebo mě nějak zaujme Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Ingrid, 08.02.17 16:28

No,konečně,díky za bezvadný článek. :potlesk: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Martula, 08.02.17 15:02

@munu Díky za skvělý článek :kytka: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Placidus, 08.02.17 12:15

Čuchám čuchám, trénujem, trénujem a tiež zbieram parfumérske ingrediencie. Som zástancom myšlienky, že parfuméri sú vynikajúci v tom, čo robia, nie preto, žeby mali fyzicky lepšiu predispozíciu čuchu, teda vrodený lepší nos, ale preto, že vedia o vôňach premýšľať a tým pádom si klasifikovať jednotlivé nuansy pachov. Ako keď máte 10 ambrových vôní a predtým, než ste začali chodiť na arome by ste ich vyhodnotili ako rovnaké a teraz, keď už o nich premýšlate, rozoznávate rozdiely. Keď sa chcete vyznať vo víne, musíte sa „prepiť“ k tej schopnosti oceniť dobré víno, to isté platí pre parfémy. Takže trénujme, veď s poriadným frňákom je svet krajší a pestrejší. Ako deti sme to vedeli. Smradľavé, voňavé, bolo to jedno, hlavne, že sa dá to toho „zaboriť“ nos. Darmo nám mama vysvetľovala, že sa nesluší ovoniavať topánky návšteve. Mirka, pekný článok :potlesk: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Foteini, 08.02.17 12:06

No konečně dobrý článek! Já taky čichám skoro ke všemu, až se za mě někdy dcera stydí...Ke květinám zcela programově a ke koření také. No, tu omítku budu muset taky zkusit. :D span classsmallPříspěvek upraven 08.02.17 v 12:07/span Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Arome renet, 08.02.17 10:46

Pěkné čtení :potlesk: Já čichám skoro ke všemu :mrgreen: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

Parfum maniačka, 08.02.17 10:12

Ďakujem Munu, ktorá mi dvihla okamžite náladu a hneď som si privoňala k svojej kávičke. So syrmi a mliekom súhlasím! Mlieko nepijem vôbec a keď mám obdobie, že sa vyhýbam syrom, skutočne mám čuch bystrejší :) Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

mmaat, 08.02.17 10:03

Konečně zase něco, co se dá číst :palec: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

munu, 08.02.17 09:44

@chimaera Taky si pořád říkám, že budu očichávat různé věci a zkoušet si je zapamatovat. A pak na to většinou zapomenu, nebo se i stydím, když jsou tam lidi :oops: Tak jsem si aspoň pořídila různé kadidla a další složky, co jsou v parfémech ... a válí se mi v krabici v pracovně :roll: Ale je pravda, že se mi čich lehce zostřil :) Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

alibi, 08.02.17 09:25

krásný článek :kytka: Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

chimaera, 08.02.17 08:24

Článek jako balzám, děkuji:) :hug: Podobné pokusy jsem zkoušela v začátcích své parfémové mánie očichala jsem si pořádně třeba omítku, o krok odstoupila a snažila jsem se si vůni znovu vybavit. Proč já jsem s tím vlastně vůbec přestala:)? Zobrazit komentář »

Pečujte o svůj nos, vyplatí se to!

alese, 08.02.17 08:00

Perfektní, děkuji :potlesk: :potlesk: Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Reveur, 05.02.17 16:40

Všechny/všichni vidíme, že ten článek je jenom reklama na vlasové produkty, které jsou jako z udělání v nabídce jednoho známého českého eshopu 8) Ani bych se nezlobil kvůli tomu, že to jako reklama není označené, ale mrzí mě, jak neuměle, nezábavně a neinformativně je to napsané. Na propagaci produktů stojí celé magazíny, ale marná sláva, tam vědí, že musí respektovat inteligenci čtenářek a čtenářů, že i reklama se musí umět. Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

klara53, 04.02.17 21:15

@Admin Arome.cz sorryjako, ale tohle už nemůžete myslet vážně. Pravděpodobně bychom vybrali produkty od jedné značky... Když je tedy v článku uvedeno více předmětů, tak to není reklama? Film nacpaný product placementem není plný reklamy, protože v něm jsou propagovány jogurty a hypotéky, a to není jeden produkt? Ale ok, nebudeme se tady točit na definici PR článku. I etický kodex reklamy má jen doporučující charakter, a pokud se Mafra rozhodla se jím neřídit, musíme to tak brát. Budiž. Pojďme se na to podívat jinak: Všechny naše reakce by pro vás měly být cenná zpětná vazba, za kterou byste nám měli spíše děkovat. Je zadarmo, je konkrétní a v podstatě víte, co bychom tady rádi četli. Co by za to spousta obchodníků dala, kdyby měli takhle vyhraněnou cílovku... Problém je, že přestože vám tady jasně říkáme, co chceme a co ne, co nám vadí a co ne, vy tady pořád jen lavírujete a hrajete si s tím, jestli mám nebo nemám pravdu s komerčním sdělením. Věřím, že situace není tak snadná, jak vypadá pro nás zvenčí. Máte nějaká nadřízené, možná si i myslíte totéž, co my, ale nemůžete to říct nahlas. Vím, že prosadit spoustu rozumných věcí ve velké společnosti není tak snadné, jak to vypadá. Ale minimálně bychom si zasloužili, abyste naše názory předali těm, kteří o směřování blogu budou rozhodovat, a ujasnili si, jak vůči nám chcete vystupovat. PR není jen splácat článek s několika produkty a zkásnout Henkel za prokliky. PR je i komunikace s těmi, bez nichž by vaše redakce byla úplně zbytečným podnikem. Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Parfum maniačka, 04.02.17 14:26

Poviem to v skratke. Podobných článkov s nulovou hodnotou je všade kvantum. Takže, ak nechcete, aby sa z Arôme stál portál s diletantskými článkami, ukončíte to v záujme stálych aromáčiek a potenciálnych aromáčiek. Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

lady tera, 04.02.17 11:27

Prosím vás a kdo je tedy běžný návštěvník který vleze na AROME ? I průměrně vzdělaná osoba na Arome webu nebude hledat kosmetiku a účesy žE? A TENTO WEB JSEM NAŠLA TAK, ŽE JSEM HLEDALA VŮNĚ A PARFÉMY NE KOSMETIKUTÉ JE VŠUDE DOST. span classsmallPříspěvek upraven 04.02.17 v 14:39/span Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Admin Arome.cz, 03.02.17 13:15

@klara53 Dobrý den, kdyby se jednalo o PR pravděpodobně bychom si vybrali pouze produkty od jedné značky, které bychom vám tlačili pod nos. Což samozřejmě neděláme, protože o PR nejde. Hezký den Andrea Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

klara53, 02.02.17 19:18

[preskrtnout]Kopíruji svůj příspěvek z diskuze pod předchozím článkem, dotaz mám stále stejný: [preskrtnout]Vážená redakce, podle Etického kodexu internetové reklamy (článek III) by takový článek, který jste zde uveřejnili, měl být označen jako „Komerční sdělení“. Jinými slovy, nejen že si nelámete hlavu s odpadní kvalitou článků kdysi velmi kvalitního blogu, ale ani s tím, jak jako redakce dodržujete etický kodex, jenž je jinak závazný pro každého výrobce ponožek, který chce, aby ho cílová skupina jeho reklamy brala vážně. To, že se po kliknutí na odkaz Komentáře objeví pouze článek samotný, je jen malá třešnička na dortu, potvrzující, že odměna za proklik je nyní to nejdůležitější. Kolik myslíte, že Vám těch čtenářů zbude, když jim dáváte okatě najevo, že jsou Vám úplně ukradení? Řešením pro nás uživatele nakonec bude neklikat vůbec na nic. Pak už se nad tou zoufalou úrovní zamyslíte?[/preskrtnout][preskrtnout][/preskrtnout] [preskrtnout]Díky za odpověď[/preskrtnout][/preskrtnout] Edit: Andrea mi částečně odpověděla, děkuji. Zamyslíte se nad tím označováním článků? Protože tohle skutečně není nic jiného než PR článek. A co se týče obsahu než najdete někoho, kdo by byl ochoten přispívat recenzemi jako dříve, byl by takový problém se alespoň držet zaměření blogu a dávat sem ty novinky? Ano, jsou ve fóru, ale hlavní stránce by vážně víc slušel článek o tom, co vyzkoušet než reklama na šampóny. span classsmallPříspěvek upraven 02.02.17 v 19:27/span Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Admin Arome.cz, 02.02.17 19:16

Dobrý den, chápu že vás, jako expertky na vůně podobná témata nezajímají. I když to ale nevidíte a články pro vás samotné nejsou přínosné, jsou tady uživatelé, kteří je čtou. Ještě vyšší je pak čtenost jiných navštěvníků. Články jsou především pro běžné užavtelé, kteří si rádi něco o kosmetice a souvisejících tématech přečtou. Pro vás, skalní Aromačky, momentálně hledáme posilu do redakce, která by zastoupila Adu nebo alespoň navázala na psaní jejích recenzí vůní, aby jste si i vy přišly na své. :kytka: Možná by nám některá z vás mohla pomoci v redakci toto místo zaplnit. V případě, že by některá z vás měla zájem, napiště mi SZ. Hezký den Andrea Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

lady tera, 02.02.17 17:13

@Parfum maniačka No abychom se nedivilitřeba se už něco podobného chystá :D ...bych ani nebyla překvapená :roll: Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Parfum maniačka, 02.02.17 14:10

@lady tera :mrgreen: nedávno som písala argumentačnú esej vrámci doktorandúry o používaní vložiek a tampónov počas menštruácie. Čo keby som to posunula do redakcie, myslím, že by to bol na Arôme doteraz nevídaný unikát :mrgreen: span classsmallPříspěvek upraven 02.02.17 v 14:11/span Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

lady tera, 01.02.17 22:05

Tak musím říci,že se těším na další tématický článek :jazyk: Co takhle inkontinenceto vlastně i souvisí s vůněmi. :lol: Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Kjitka, 01.02.17 21:52

proboha, jak tohle souvisí s Arome??? Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Hanka H, 01.02.17 20:34

Tady už nezbývá nic jiného, než použít slova ze zlatého fondu čeké kultury: Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat… http://www.cimrman.at/list.php?l8 P.S. Můj je ten s tím drdólem! :mrgreen: Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

MagnolieS, 01.02.17 19:37

Dělaj z nás blbce a zkoušej co vydržíme, ubohost sama :roll: Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Ingrid, 01.02.17 18:51

Ony ty fotky novinek s pár větičkama textu by se na web o vůních alespoň hodily,když už nic jiného,tohle je opravdu nepatřičný článek.Úroveň záměrně neposuzuji. Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

janali, 01.02.17 17:51

PREBOHA!!! To kolko takychto clankov este chcu napisat, aby nas vsetky odradili sem chodit? :) Zobrazit komentář »

Pánské střihy a účesy: víte, co letos letí?

Daniela44, 01.02.17 10:59

Bože to jsou kecy. Tisíckrát zrecyklovaný kecy z lajfstajl (tzn. reklamních) magazínů. A co s takovym mužem? Vím, nejsem opravdu cílovka. Pro někoho jsou pánové posedlí svým vzhledem ještě odpudivější, než mastný vlasy, si představte. No ale ze stejnýho důvodu mě upřímně už několik let ani nezajímají parfémový novinky. Všechno stejný v podstatě. Zobrazit komentář »

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 378 Další »

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist