Krátká zpráva

25.12.10 | autor Ada

Asi jsem na to měla upozornit už před Vánoci, ale lepší teď než později: v českých e-shopech se objevila várka úžasné vůně Lalique pour Homme Equus. Jde o kazetku s jedním velkým (75 ml) balením a jednou miniaturkou, a to za velmi dobrou cenu. Protože jsem ujetá na kořeněné vůně a Equus je jedno z mála dokonalých čistých koření, objednala jsem si ho pod stromeček. Musela jsem nadvakrát, z prvního e-shopu mi napsali, že už bohužel došel… napodruhé to naštěstí vyšlo. K vyhledání e-shopů použijte Heureku, Zbozi.cz nebo Jyxo. Já jsem objednávala na Elninu, protože to bylo velmi na poslední chvíli (v úterý), a na Elnino se i v takovém případě dá spolehnout.
Kdo také miluje koření jako já, honem jde kliknout, protože taková příležitost se nemusí hned tak opakovat. Equus je bez problémů použitelný pro muže i pro ženy.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist