Lancôme: Miracle Forever

autor Ada

Převážně sladce vanilková se svěžím podtónem.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Lancôme Miracle Forever (2006)
  • Složení:

    HLAVA: badyán, černý rybíz, pivoňka
    SRDCE: konvalinka, heliotropin, mandle, absolutní mimóza
    ZÁKLAD: vanilka, virginský cedr, pačuli, ambra, kadidlo

 Váš příspěvek
 
katkat
Parfémová maniačka 548 příspěvků 01.10.10 15:10

dneska si vyzvedávám 50ml balení, už se těším až přijdou mrazy, to je nejlepší, zahřeje a zlepší náladu…

Na poličce 41 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 24.02.09 12:03

něco se mi na ní líbí, ale manžel z ní skoro zvrací. věřím, že by měla větší úspěch, kdyby nebylo tolik dominantní kadilo

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 
Arome andrea
Nováček 20 příspěvků 28.11.08 22:38

Ovocná a sladká, něco do sebe má, ale není to úplně můj šálek kávy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Martina  15.05.08 14:27

Absolutně skvělá a nepřekonatelná na zimu, nejkrásnější je při teplotách pod nulou. Na léto není, ale v zimě na sebe nic jiného nedám!

 
Daggy  07.05.08 12:28

Dostala jsem ji k vánocům. Děs běs. Pod tou vůní padám, neunesu ji. Smrad od začátku až do konce. Každý jsme jiný, ale tentokrát nesouhlasím s Adou, svěžího v té vůni nenacházím nic, ani ten podtón. Angel je krásný, tohle páchne. Nejvíc mě asi sráží ta přemíra KADIDLA. Věřím, že ostatní z této vůně cití i něco jiného, ale já se rozhodla ji už nikdy nepoužít.

 
Arome Anna
Učednice 59 příspěvků 01.05.08 20:33

Mě se líbila moc. Je těžší a výrazná, prostě spíš „angelovská kategorie“,ale na zimu určitě super. Klasický Miracle mě naopak neoslovil. Je to jen o tom,jakým vůním dáváme přednost.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome andrea
Nováček 20 příspěvků 10.04.08 10:13

Klasický Miracle voní 100× lépe.Je to hrozně pronikavé,těž­ké.Z našeho kocoura jsem ji cítila 2dny(načichl mu kožíšek,když jsem se s ním mazlila)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Zdenka  21.09.07 13:39

Už si nepamatuji přesně dojmy, když jsem ji zkoušela, jen vím, že byla na mě moc pronikavá. Teď ji používá kolegyně, nic vanilkového z ní necítím, spíš nějaké květiny a do toho silně dřevité, kořeněné tóny a ty mi tam dost vadí. Nelíbí se mi bohužel ani trochu.

Vložit nový komentář

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist