Lancôme: Miracle So Magic!

27.03.08 | autor Ada

„Delikátní, růžová, jiskřivá, květinově ovocná vůně. Pravá bublina optimismu,“ hlásá tradičně nicneříkající oficiální popis. Kdyby popsali Miracle So Magic! jako „veselou růžovou vodu“, udělali by lépe. Ale popořadě.

Přiložit k nosu ruku navoněnou Miracle So Magic je jako přičichnout si k čerstvé růži. Krásná, svěží růžová vůně, která má ovšem jednu vadu - vydrží jen chviličku. O růžové vůně se vždycky bojím, mají totiž tendenci vydržet jasné jenom chviličku, potom jejich svěžest vyprchá a postupně slábne a slábne, až z ní zůstane jen mdlý závan.
Vůně růží v parfémech se mi příliš nelíbí. Přestože zůstává podobná vůni čerstvé květiny, nemůže být v žádném případě stejná - je plnější, má intenzivnější, ovocnější nádech. Patří mezi výraznější složky, které polovina milovnic parfémů miluje a polovina nenávidí (podobně jako třeba vanilku nebo konvalinky).
Miracle So Magic voní takřka výhradně po růžích. Chabý pokus ozvláštnit ho kořeněnějším srdcem alespoň na mé kůži prakticky selhal, příliš jsem necítila ani vanilku. Nutno přiznat, že docela dobře držel a tak protivně neslábl.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Lancôme Miracle So Magic! (2004)
  • Složení:

    HLAVA: jetel
    SRDCE: šípková růže, absolutní narcisová silice
    ZÁKLAD: vanilkový akord, pižmo

 Váš příspěvek
 
viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5769 příspěvků 25.03.09 21:53

Jemná růžová poupátka. Výdrž mizivá. Něco z ní mi vzdáleně připomíná drogerovku Kate od Kate Moss. Asi to budou ty růže:-).

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů
 
Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 01.03.09 22:20

růžičková čistá jemná vůnička, taková vzdušná… já si ji snad na léto pořídím. pro mě je to vůně čistoty, čistého prádla,krása

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 
Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 30.09.08 19:25

Výše jsem napsala delší recenzi. Už dodám jen tolik, že MSM řadím do čeledi krémových (niveových) vůní, po bok Cacharel Noa EDT nebo Hermes Faubourg Eau délicate.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
m  08.05.08 19:29

připadá mi, že dlouho drží. pro mladé ctitelky růžové vůně bude moc pěkná

 
bounty
Učednice 77 příspěvků 12.04.08 11:21

Toto bol moj prvy „znackovy“ parfem. Teraz by som si uz Miracle so magic asi nevybrala, ale vtedy som sa v nom citila ako princezna :-) dokonca aj moje okolie si pochvalovalo, takze odporucam :-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 27.03.08 14:43

Měla jsem klasický Miracle, ale tenhle se mi líbí mnohem víc, opravdu voní po růžích a dlouho drží, pro mě trefa do černého.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist