Líbí se vám Arôme?

19.11.08 | autor Ada

Jednoduchá otázka... možná těžká odpověď :) Na diskuzním fóru jsem většinou v kontaktu se stálými návštěvnicemi stránek, které jsou zde spokojené, v komentářích pod recenzemi si povídáme o vůních. Zajímaly by mě ovšem nejen vaše názory na novinku od Kate Mossové, ale i na stránky jako takové. Líbí se vám design, obsah, navigace, uspořádání stránek? Co by vám vyhovovalo jinak, co vám tu chybí nebo naopak přebývá?

Jednoduchá otázka… možná těžká odpověď :) Na diskuzním fóru jsem většinou v kontaktu se stálými návštěvnicemi stránek, které jsou zde spokojené, v komentářích pod recenzemi si povídáme o vůních. Zajímaly by mě ovšem nejen vaše názory na novinku od Kate Mossové, ale i na stránky jako takové. Líbí se vám design, obsah, navigace, uspořádání stránek? Co by vám vyhovovalo jinak, co vám tu chybí nebo naopak přebývá? Pokud si chcete postěžovat, máte nějaký námět nebo přání, využijte prosím komentáře pod tímto článkem a svěřte se. Vaše názory mě zajímají.

A abychom tu neseděli jen tak nasucho, podíváme se na statistiku stránek tak, jak ji udávají moje sledovací nástroje:

Návštěvnost webu se poslední dobou drží kolem 1200-1300 unikátních návštěvníků denně. Od založení webu v podstatě stabilním tempem stoupá. Každý návštěvník si prohlédne průměrně 5-7 stránek a stráví zde průměrně 7-10 minut.
Přibližně dvě třetiny z vás se sem vracejí pravidelně, jedna třetina návštěvníků jsou noví čtenáři, kteří zde ještě nikdy nebyli. I když… samozřejmě stačí změnit IP adresu a hned je ze staré známé nová návštěvnice, ale tak už to se statistikami bývá :)
Drtivá většina z vás samozřejmě přichází z České republiky, respektive přes české poskytovatele internetu; poměr českých návštěvníků ke slovenským je asi tak 9:1.
Někteří z vás přicházejí přímo, hodně z vás zapomíná adresu a hledá potom pomocí googlu nebo seznamu ‚ada konicky‘ - v době psaní tohoto článku právě probíhá registrace nové domény www.arome.cz, která se vám bude jistě pamatovat lépe. Hodně návštěvníků kliká na odkaz na Arôme v katalogu Seznamu, kde se stránky už vyšvihly poměrně vysoko, což mě samozřejmě těší. Občas se sem dostanete také tak, že zadáte do některého vyhledávače název nějakého parfému.

Z operačních systémů na vašich počítačích jednoznačně převládají Windows - obvykle XP, částečně Vista nebo 2000. Asi tak 60 % z vás používá Internet Explorer, což bych radši neviděla, protože s tímto prohlížečem mívám při přípravě nových designových prvků a jiných drobností největší problémy a tu a tam se mi ho prostě nepodaří přimět k poslušnosti (podle libosti se zužující seznam recenzí, naopak o pár pixelů roztažený prostor na logo, které tím pádem nesedí přesně…). Následujte zbylou chytrou třetinu, která používá Firefox, případně Operu ;)
Co se týče rozlišení obrazovky, cca 40 % z vás má nastaveno zatím ještě klasických 1024×768, na které jsou stránky také přizpůsobeny a zůstanou tak, dokud podobně velkou převahou nepřevládne vyšší rozlišení. 1280×1024 zatím používá kolem 20 % z vás, přibližně 15 % uživatelů má různé širokoúhlé rozlišení. Čtenářům s rozlišením 800×600, kteří musejí šoupat, se omlouvám; váš počet se pohybuje kolem 3 %, což je mizivé množství.

Většina z vás si samozřejmě chodí číst recenze na parfémy, přičemž největší zájem je o dámské - články o pánských vůních čte poměrně málo čtenářů. Zájem je obvykle o čerstvé recenze, ale pravidelně vyhledáváte i starší, zvlášť na známé vůně.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek
 
E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2814 příspěvků 05.01.12 19:42

BOjím se, že z koníčku, vyrostl pořádný Pegas a nedá se ovládat a to díky Arome :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5702 příspěvků 19.11.11 18:08

Zdravím,jsem nováček a dost ve všech sférách na Arome tápu,chci se zeptat kde dělám chybu,když mi nejde vložit fotka v inzerátu…
v diskusích to jde bez problému,ale když chci vložit moji reální foto,tak mi to nejde…nevím zda jsem tady správně,ale snad mi někdo poradí,díky moc..:-))

Na poličce 114 parfémů 161 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů
 
morana  10.02.09 18:48

souhlasím se všemi předchozími chválami a dodávám, že když se mi zalíbí nějaká vůně, zkonfrontuji ji s vámi všemi - a když je většinově popravena, při druhé čichané hodně často zjistím, že právem! Finanční dopady oblíbenosti těchto stránek nezmiňuji, to máme všechny stejně!!!

 
tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 30.12.08 18:36

Fantastické zajímavé stránky. Původně jsem chodila na Okouna, kde byl parfémům rovněž věnován jeden chat. Tyto stránky jsou určitě odborně na výši, dozvím se spoustu nových věcí, mohu „obchodovat“… no, co dodat, jsem tu prostě denně a nevynechám kolonku Prodej parfémů. Co kdyby supr kauf… že jo?

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.11.08 11:34

Naprostou souhlasím, že jde o vyjímečné, výborně řešené stránky, abych řekla pravdu myslím, že směle konkurujícím ne-li převyšující zahraniční weby z touto tématikou. Patřím rozvěž mezi závisláky na tomto webu, na druhé straně jsem zde potkala spoustu zajímavých osobností a o tom, jak se rozrostla má po půvdodní police je škoda mluvit.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
Malina
Učednice 226 příspěvků 23.11.08 15:46

Myslím,že není co dodat. Dala se tu dohromady skupinka lidí,kteří občas přemýšlejí jestli nepatří k psychiatrovi,a zde zjistí,že nikoliv. Navazují se zde fajn vztahy,já získala úžasný přehled o vůních,samozřejmě se rozrostla polička a je z ní gigapolice, poznala jsem spoustu zajímavých lidí a sedím tu každou volnou chvilku. Takže Ado, díky!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 23.11.08 13:17

Musím poděkovat za super stránky, budu se opakovat, pro mě je to objev roku, vše je perfektně vypracováno. Tleskám! A velký DÍK.:-)

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 
Danny
Znalkyně 289 příspěvků 23.11.08 13:03

Tyhle stránky jsem objevila nedávno, když jsem hledala recenze k různým vůním, a velmi se mi zalíbily. Vracím se sem pravidelně a myslím, že to jsou jedny z nejlepších stránek o parfémech u nás.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 23.11.08 10:25

Stránky jsem objevila úplnou náhodou před cca. rokem a půl, prošla si recenze na vůně, které mě zajímaly a bylo jasné, že tady teda určitě zůstanu! Vytknout není co, stránky jsou přehledné, esteticky na úrovni a mají jasná pravidla. Chodím sem skoro každý den a vždy se těším na nové příspěvky, poznatky a postřehy. Mě odstud nikdo nedostane :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 
Arome Olga
Učednice 33 příspěvků 22.11.08 23:57

Miluju tyhle stránky. Co víc říct :-)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Sabina  22.11.08 13:57

Ado, Arome mne jako stránky velmi příjemně překvapily. Navštěvuji všechny známější stránky a blogy věnované parfémům, které existují v angličtině. Arome ve srovnání určitě obstojí a mezi tématickými neprofesionálními weby v ČR je na tom na první pohled o několik tříd výše co se týče kultury zpracování a psaného projevu. Bylo pro mne naprostým (příjemným) šokem, když jsem zjistila, kolik lidí je na parfémy v Česku! Za touto stránkou je vidět hodně práce a nadšení - za to děkuji.

 
hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 21.11.08 23:07

Líbí a moc!!
Díky, Ado za skvělé stránky i „novou historii“. Jsem závisláčka od prvního rozkliknutí. Moc si cením práce a energie, kterou si do toho investovala a pořád investuješ. Díky i Vám všem za skvělé příspěvky, recenze, obchody a hlavně atmošku. Je to můj relax (spojený samozřejmě často se vzrušením)a únik z reality :-)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.11.08 20:16

ankaj: komentář by se neodeslal.
Mimochodem registrovaní už se se slepicí obtěžovat nemusejí, stačí se přihlásit v databázi, přihlášení platí pro celý web a kolonka na kód proti šmejdům se nezobrazuje.

malaeva: který to byl krámek? Nebyla to parfumerie Ruby kousek od Vichru? (jednou Evu Malou znám, ale není to Brňačka :) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Myskamaus  21.11.08 13:47

ankaj-tipuju,ž by se Ti to neodeslalo.

 
ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 21.11.08 13:38

P.S.Kdybych omylem napsala místo slepice - „kohoutice“- co se stane? Netroufnu si- ale jsem zvědavá!

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 21.11.08 13:34

Milá Ado, budu Vám vykat, protože:1. je to projev úcty a za 2. budu se už svým fyzickým věkem spíše blížit Vaší mámě. Ale jinak mě Vaše stránky fascinují stejně jako ostatní-mladší návštěvnice. Je to přesně TO, co jsem hledala - obdivuji Váš nos - co všechno v těch vůních ucítíte - to je prostě úžasné! A taky se mi líbí jistá systematičnost, kterou se snažíte zavést a udržet v něčem tak prchavém a nestálém - jako jsou vůně.:-)Takže - líbí- a moc!

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 21.11.08 13:18

Ado, mám Vaše stránky také moc ráda a dost často si v nich čtu. Srovnávám si vůně na papírcích s recenzemi, učím se poznávat „chování parfémů“. Také kosmetiku jsem tímto způsobem začala probírat. Než si něco nového koupím, podívám se, jaké zkušenosti s ní udělal někdo jiný - např. řasenky. Velkou radost jsem měla z jednoho malého obchůdku s parfémy v Brně, kde jsme si s prodavačkou povídaly. Víte, co měla zrovna otevřeného v PC? Arome. A tak jsme si povídaly zase dál. Ado, děkuji za toto krásné společenství s parfémy i s milými lidmi kolem nich.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 21.11.08 13:02

tyhle stránky jsou pro mně jako procházka fantazií, jsou skvělé
nějaké moje návrhy: dalo by se upozornit v záhlaví i na nové recenze ze žurnálu?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů
 
macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.11.08 09:40

snad se ani nebudu vyjadřovat. Za prvé to popsaly dámy nade mnou, za druhé… jsem tady pořád :-D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
luxurka
Nováček 18 příspěvků 21.11.08 08:51

jen taková drbnost, když kliknu na kde koupit mělo by tam zůstat menu v levo
takto se musí překlikávat přes zpět

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5540 příspěvků 21.11.08 08:01

Aduš - Arome jepro mě " droga " - máš obrovskou pochvalu za tyto stránky, je to vše suprové, vypracované :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů
 
Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 21.11.08 01:52

Já to tady prostě miluju… Jasný? :-))

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
Arome elen
Učednice 41 příspěvků 20.11.08 23:32

Popsat vůni slovy je nelehký úkol..Tyto stránky jsou pro mě ohromnou relaxací,Ada má úžasný přehled a společnost zde je také mimořádná.Design stránek je příjemný a barvy uklidňující.Výhrady nemám,líbí se mi vše.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome Evajsek
Učednice 134 příspěvků 20.11.08 21:33

Ado, jsou to jediný stránky o parfémech obecně s koplexními informacemi o nich, recenzemi a fórem…prostě paráda:-) Stejně jako holky nakupuji už jen když si přečtu Adinu recenzí a zatím jsem se nesekla…a i když nenakupuju, aspoň nakukuju, čtu si, bavím se a jsem ráda, že existují podobní blázni do vůní jako já a že mám s kým svý nadšení sdílet…Ado, seš moc šikovná a je skvělý, že tě to vůbec napadlo!

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Dagmary
Učednice 112 příspěvků 20.11.08 17:51

Já jsem tenhle web objevila letos na jaře a chodím sem několikrát týdně.S nadšením a radostí,doporučila jsem ho i několika svým zákaznicím a všechny mi za to poděkovaly.Ale hlavní dík patří Adě.Za ten bezva nápad a práci,kterou si s tím dáváš.Osobně jsem si tu rozšířila obzory a pomáhá mi v orientaci - a vůbec,to je ten úplně nejlepší dámskej web,co znám!Adi,moc díky a ať se ti daří všechno,na co si vzpomeneš!
P.S. A nádhera je i vyplnit svůj nick a pod to tu samici od kohouta,to nemá chybu : - )))

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 78 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 
Nahodak
Učednice 71 příspěvků 20.11.08 16:20

Velice se mi tyto stránky líbí a téměř není co vytknout. Snad jen aby recenze na pánské parfémy přibývaly stejným tempem jako ty dámské. Samozřejmě s nadsázkou.. :-)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 20.11.08 15:14

super stránky,jsem tu 24hodin denně:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 
Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 20.11.08 14:19

Tenhle web je ta nejvoňavější pavučina, do které jsem se chytla, její náruč mě objala a já už nechci ven:o)
Děkuji Adě, která utkala pevný základ a vám všem, že přidáváte další a další vlákna zdobená korálky zkušeností a perličkami smíchu:o)))

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 20.11.08 13:20

Taky patřím mezi nadšence této stránky. Bývám tady i několikrát za den. Je to moje závislost. Díky Ádo, vedeš si skvěle :0).

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů
 
Morgainne
Učednice 51 příspěvků 20.11.08 11:11

Já už sem nějakou dobu chodím a moc se mi tu líbí. Design stránek je příjemný, sladěný, moc ráda čtu recenze na parfémy, i když jich moc vyzkoušených nemám a na poličce taky ne (mou peněženku už dost zatěžuje závislost na korálkách), ale mám v plánu jich pár vyzkoušet a doplnit si zásobu nejen z Avonu a drogerek.
Taky se přidávám k prosbě o parfémovou historii, ale jinak jsem moc spokojená a doufám, že se tyhle stránky budou jen a jen rozvíjet. Díky!

Na poličce 6 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Silvi
Učednice 147 příspěvků 20.11.08 10:25

Jsem celkem nová a myslím, že tu nějakou dobu vydržím jako na dlouhýchvlasech:). Moc se mi líbí jak píšeš recenze a líbí se mi i design stránek, podle mě jsou tu barvy krásně sladěné a celkově to působí příjemně - takže spokojenost:)… možná bych měla jeden nápad: na stránkách jednoho obchodu je seznam ocenění parfémů a síň slávy, myslím podle FiFi:) tady by možná nebyl na škodu.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
 
Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2405 příspěvků 20.11.08 09:11

Jsem pravidelnou a samozřejmě plně závislou návštěvnicí od první chvíle, kdy jsem Arome objevila. Připomínku nemám žádnou, snad jen se také připojuji k návrhu založit parfémovou historii, konkrétně u mě je to dosti aktuální, neboť moje polička doznala značných „těhotenských“ změn a ráda bych si připomenula vůně, které jsem nosila dříve :-) Díky Arome jsem objevila nejen spoustu nádherných vůní, o jejichž existenci jsem předtím neměla ani potuchy, ale taky skvělé kamarádky…takže za to všechno Ado velký dík a jen tak dál :-)

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Mira
Nováček 4 příspěvky 20.11.08 07:19

Co jsem objevila tyto stránky, otevřel se mi nový svět.Díky Ado!

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 
Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 20.11.08 06:40

…ještě obrázek Terracotty Voile d'Été nám včera utekl :) - ještě odpoledne tam byl, stejně jako ty Harrisky…

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.11.08 23:50

Databáze (obrázky, značky atd.) by koukám snesla malou kontrolu… Takovou revizi trubek a ventilů, jestli někde nejsou dírky nebo rez. Píšu si na seznam.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 19.11.08 22:50

S tímto webem často usínám i vstávám :), je to tu perfektní - jak atmosféra, tak propracovanot webu. Chválím až do nebes! :)
K těm obrázkům - Mitzi, také to vyhledávání používám, nejsi sama :))). Ale se změnou domény se nám najednou někam zakutálely všechny obrázky vůní Miller Harris (krom 1 vůně), možná se tak stalo i u jiných značek, to jsem ještě neprozkoumala … - snažím se sem krom chvály napsat také něco, co si Ada přála - tzn. postřech, připomínku, nápad a tak … až mne zase něco trkne, napíši to sem :D
A za parfémovou historii se také přimlouvám - to by byl krásný vánoční dáreček :)).

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9450 příspěvků 19.11.08 22:13

Zapomněla jsem ještě k přínosům přičíst to, na co nězapoměla svatka: neocenitelné rady od ostatních uživatelek a ten vnitřní „život“, co tu je a pomáhá mi snášet tíhu mují posedlosti (když vím, že jiní jsou na tom podobně a ještě mě podpoří).
A abych pořád jen nechválila, jedna malá chybička tu taky je ;-) Když chci vyhledávat podle obrázků, nejsou tam všecky značky dostupné na výběr. Možná to používám jen já :D flakonkový maniak :D, hodně mi to pomáhá, když jsou podobné názvy vůní nebo dokonce stejné.
Až jednou budu bohatá (jestli někdy), otevřu si úžasnou parfumerii. Byl to můj dětský sen - prodávat parfémy a čaje. S informacemi, které jsem tady nasbírala a ještě nasbírám, to bude Parfumerie SNŮ :)

Na poličce 0 parfémů 2356 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
brus
Nováček 22 příspěvků 19.11.08 22:04

Ado, původně jsem to tady měla jako divácký sport.Dnes už trochu rozeznám ligu od divize. Děkuju tobě i ostatním za pohodu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 19.11.08 21:45

Jéje! Smazala jsem větu, že by můj muž tenhle web zakázal, a zapomněla jsem smazat i tu závorku.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 19.11.08 21:43

Ado! Musím Ti vynadat, svým geniálním webem, který jsem jen tak navštívila předloni, abych si konečně mohla koupit značkový parfém, jsi ze mě vytvořila narkomana. Jednam patřím do kategorie čichačů, a pak taky jsem se stala silně závislá na tomhle webu. (Už chápu moje žáčky, co „propaří“ noc na komplu).
Ale vážně: je to fascinující dílo. A nádherně propracované a dynamické.
Je tu humor, pohoda a samozřejmě spousta informací o vůních a spousta báječných vstřícných děvčat (a dokonce i mužů!!!), které vymění vzorečky, či dokonce samy nabídnou, poradí, politují, potěší a taky semtam poškádlí. (Ale nemůže mit všechno, že jo.)
Měly by sem povinně „chodit“ prodavačky z kamenek.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9450 příspěvků 19.11.08 21:11

Ado, jsem tu denně od prvního dne, kdy jsem se sem progooglovala :) a jen tak se mě už nezbavíš. Díky za tyhle stránky, za smysl pro humor a nadhled, s nimiž píšeš recenze. Máme tu úžasnou databázi, lepší neznám! Sice nemůže být úplná, mám doma ještě krabici nezařaditelného „smetí“ :-)ale snažím se neotravovat s každým přírůstkem ohledně zavedení nové značky, i bez toho je to DOKONALÉ. A kosmetiku taky chválím, našla jsem tam už několikrát informaci, která mi pomohla odhalit, co že jsem to vlastně dostala jako dárek k nákupu a kam si to vůbec mám namazat :D

Na poličce 0 parfémů 2356 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
paaaja  19.11.08 20:41

Chodím sem denně! A jakmile v parfumerii narazím na vůni, která se mi líbí, hned se ženu podívat, co si o ní myslíš ty:)

 
Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 19.11.08 20:33

Jednoduchá odpověď… líbí, velmi!!!

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Jana Najčová
Nováček 7 příspěvků 19.11.08 20:26

Já jsem úplně unešená!!!Jak je vidno i z mé poličky…jsou to většinou drogérkovky a nebo tzv. celebritní vůně…jsou pro mne však finančně dostupné.Ale díky tomuto webu jsem alespoň zjistila složení..a typ vůně, protože takové ty cancy…je to vůně pro ženu, která chce být samam sebou -nikomu nic neřeknou! Také mne úplně okouzlily Adiny recenze- např ,,Tři bonbonky pro Popelku - to nemá chybu!! Recenze jsou erudované, výstižné, vtipné…a mám takové podezření, že Ada v sobě skrývá básnické, či spisovatelské střevo. Je to výborný web a jsem tu moc ráda.

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.11.08 19:43

Parfémová historie se v návrzích objevuje už poněkolikáté, budu s tím pomalu muset něco udělat ;)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
luxurka
Nováček 18 příspěvků 19.11.08 19:43

tyto stránky by měly být povinné pro všechny co dělají v kamenných obchodech.
Obsah je naprosto unikátní. grafik by jistě něco našel, třeba reklamy google by asi měly být jinak barevně, stejně tak menu by šlo udělat přehledněji ale tyto stránky hlavně zdobí obsah. Díky Ado. P.S. ten vzorek možná budu mít do vánoc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 19.11.08 19:22

Už si bez těchto stránek neumím den představit. Moje sbírka se rozrostla o několik skvělých kousků, obohatili se moje znalosti, našla jsem stejně zapálené duše, které spojuje stejný zájem. Nezbývá než poděkovat…
Jeden malý návrh - nebylo by možné zařadit na poličku i kategorii vůní, které již spotřebovaly, zkrátka taková naše parfémová historie?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 19.11.08 17:37

Je to skoro rok, co jsem objevila tyto stránky a můžu říci, že až na malé vyjímky je otevírám denně, je to jako droga. A pochopitelně, moje sbírka před rokem a nyní.......není co dodat.
Děkuji moc Ado!!!!

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Arome majdalena
Nováček 14 příspěvků 19.11.08 17:04

Naprosto výborné ! Ráda je čtu a často se i velice pobavím vtipnými recenzemi. Když si chci nějakou vůni koupit, mrknu se, co o ní píše pí.Ada.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
fressia
Učednice 175 příspěvků 19.11.08 16:20

Nie je deň, aby som sem nezavítala, aspoň na malilinkú chviličku. Sú to vždy príjemne strávené minúty a vždy som navnadená na nejaký ďalší parfém. Takže super, len tak ďalej.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist