L'Occitane Riz: nová řada

02.06.08 | autor Ada

Firma L'Occitane nedávno uvedla novou kosmetickou řadu s červenou rýží. Obsahuje pět výrobků (všechny už najdete v databázi): čisticí pěnu, pleťové tonikum, matující fluid, matující papírky a exfoliační pudr.

Pudr se nanáší na navlhčenou pleť a tím vlastně vyrobíte peelingovou kašičku, která působí - je-li pudr jemný, což by měl být - jako šetrný peeling. Rýžová řada je určena na mastnou a smíšenou pleť, kromě extraktů a prášku z rýže obsahuje také extrakt z tužebníku (bylina s obsahem kys. acetylsalycilové), citronový esenciální olej, zinek a rostlinný glycerin (hydratační látka).

Jak je u L'Occitane zvykem, výrobky jsou v přitažlivých obalech, tentokrát červenobílých, a nejsou zrovna levné: 50 ks papírků za 295, ostatní přípravky se pohybují od 455 do 655 korun.

(Brňačkám připomínám, že na Masarykově ulici, na místě bývalého Černého tulipánu, byla nedávno otevřena nová prodejna L'Occitane, takže už není nutné cestovat až do Olympie.)

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist