Marionnaud uvede vlastní kosmetiku

18.06.08 | autor Ada

Francouzský řetězec Marionnaud uvede vlastní kosmetickou značku. Jmenuje se Bio par Marionnaud a v červenci bude představena ve Francii.

Má jít, jak název napovídá, o organickou kosmetiku. Zatím půjde jen o šest výrobků k péči o pleť; zda bude doplněna i péče o tělo a další přípravky, to se teprve uvidí podle toho, jakou budou mít pleťové přípravky úspěšnost. Mimo Francii by se kosmetika měla objevit údajně začátkem příštího roku.

Na různé „bio“ přípravky už jsem trochu alergická, zdá se, že to vážně začíná být velmi módní se všemi následky, ale Bio par Marionnaud má mít certifikáty Ecocert a Cosmébio, což je zárukou, že nejde o nějaké přírodní výtažky zalité do ropy a parabenů a la Oriflame. Cena bude pro našince poměrně vysoká, ve Francii bude nejlevnější přípravek (čisticí mléko s oříškovým olejem) stát v přepočtu cca 360 Kč, nejdražší (hydratační krém s bambuckým máslem) 750 Kč.

Líbil se vám článek?

Témata článku

 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist