Masakï Matsushïma: Mintea

02.08.07 | autor Ada

Název této vůně od japonského návrháře napovídá, o co asi půjde - mint je máta, tea čaj. A kdyby vám snad nenapověděl název, složení už nikoho na pochybách nenechá - citron, okurky, meloun, bambus, lotos, samé atributy do zelena laděné, čiré, vodní svěženky. Mintea přesně takový je - zelená svěží vodička, která moc dlouho nevydrží a zároveň v ní není nic otravného, takže na léto jako dělaná. Vůni si představte jako směs uvařeného zeleného čaje, suchých čajových lístků, sušených bylin, okurkové šťávy a malé špetky máty. Zpočátku je hodně patrný ještě citron (a Mintea se podobá Green Tea od Elizabeth Arden). Doporučuji na léto a používat jako osvěžující deodorant.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Masakï Matsushïma Mintea (2006)
  • Složení:

    HLAVA: zelený citron, jalovec
    SRDCE: meloun, okurka, lotos, bambus
    ZÁKLAD: mahagon, křišťálové pižmo

 Váš příspěvek
 
Pavla
Učednice 80 příspěvků 14.08.11 15:19

Rozhodně je to vůně, která není obvyklá. Očichávala jsem ji asi rok než jsem si ji pořídila a mám dobrý pocit, že je taková zvláštní a čajová.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.06.09 11:50

Rozhodně souhlasím s tím, že vůně není tuctová! Bohužel pro mne není ani osvěžující a naopak - OMLOUVÁM SE - po rozležení smrdí jako spocený neumytý chlap. Rozhodně nedoporučuji nákup naslepo!

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů
 
Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 02.12.07 23:44

Nevím proč je v názvu řeč o mátě, když v samotné vůni není po mátě ani stopa:( Je cítit naprosto přesně jako obyčejný černý čaj s citrónem a má hodně chabou výdrž.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
EEEVE  04.10.07 14:43

Popis sedí, je to příjemná vůně, vůbec není tuctová…milovnicím svěžích vůní určitě doporučuji, bohužel vůně nevydrží dlouho.

 
Zdenka  19.09.07 09:13

Popis je přesný. Příjemná, zelená, osvěžující vůňka, v jednu chvíli podobná Green Tea. Na osvěžení ve velkém horku ideální.

Vložit nový komentář

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist