Mont Blanc: Starwalker

25.07.08 | autor Ada

Řekněme si rovnou, že Starwalker není příliš originální vůně. Je to pánská svěženka vhodná na léto, s typickou svěženkovou výdrží (čili mohlo být to být lepší). Mě však upoutala z několika důvodů - flakon najdete v krabičce vyvedené ve večerní modři, mé oblíbené barvě. Název je zasněně romantický, pokud stejně jako já považujete Hvězdné války za romantický film :) A konečně sama vůně je typ, který se mi líbí - štavnatě sladkokyselá jako pusa plná liči, sladkého melounu, kaki, nasládlých citrusů a dalších chladivých dobrot. Pohled na složení ve vás možná evokuje těžší kořeněnou vůni s lehce svěží hlavou, ale v takovém případě budete překvapeni.
Sladkokyselost Starwalkera je velmi, velmi podobná vůním od Dunhilla Desire Blue, Fresh nebo X-Centric .

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Montblanc Starwalker (2005)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, mandarinka, bambus
    SRDCE: zázvor, muškátový oříšek, elemi
    ZÁKLAD: cedr, santal, bílé pižmo, ambra

 Váš příspěvek
 
stenlydr  05.11.10 13:47

Dovolil bych si komentovat. Objevil jsem jí před dvěma lety a uchvátila mě jednoduchostí, svěžestí a čistotou evokující luxus. Rozhodně co se kvality týče, je to špička, stejně jako celá značka MB. Něvím jak na kom, ale na mě výdrž přes 12 hodin a po rozvonění drží dřevité tóny doplněné svěžestí citrusů, je to pánská odnož DaG Light blue, ale rozhodně nemohu souhlasit, že na léto se dá zvolit kvalitnější a zajímavější vůně. je to bestovka!

 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 25.07.08 22:11

Ano, nie je prilis originalna, a hned ma prestala bavit…Skutocne sa da najst typovo kvalitnejsia a zaujimavejsia vona!

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist