Mont Blanc: Starwalker

25.07.08 | autor Ada

Řekněme si rovnou, že Starwalker není příliš originální vůně. Je to pánská svěženka vhodná na léto, s typickou svěženkovou výdrží (čili mohlo být to být lepší). Mě však upoutala z několika důvodů - flakon najdete v krabičce vyvedené ve večerní modři, mé oblíbené barvě. Název je zasněně romantický, pokud stejně jako já považujete Hvězdné války za romantický film :) A konečně sama vůně je typ, který se mi líbí - štavnatě sladkokyselá jako pusa plná liči, sladkého melounu, kaki, nasládlých citrusů a dalších chladivých dobrot. Pohled na složení ve vás možná evokuje těžší kořeněnou vůni s lehce svěží hlavou, ale v takovém případě budete překvapeni.
Sladkokyselost Starwalkera je velmi, velmi podobná vůním od Dunhilla Desire Blue, Fresh nebo X-Centric .

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Montblanc Starwalker (2005)
  • Složení:

    HLAVA: bergamot, mandarinka, bambus
    SRDCE: zázvor, muškátový oříšek, elemi
    ZÁKLAD: cedr, santal, bílé pižmo, ambra

 Váš příspěvek
 
stenlydr  05.11.10 13:47

Dovolil bych si komentovat. Objevil jsem jí před dvěma lety a uchvátila mě jednoduchostí, svěžestí a čistotou evokující luxus. Rozhodně co se kvality týče, je to špička, stejně jako celá značka MB. Něvím jak na kom, ale na mě výdrž přes 12 hodin a po rozvonění drží dřevité tóny doplněné svěžestí citrusů, je to pánská odnož DaG Light blue, ale rozhodně nemohu souhlasit, že na léto se dá zvolit kvalitnější a zajímavější vůně. je to bestovka!

 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3321 příspěvků 25.07.08 22:11

Ano, nie je prilis originalna, a hned ma prestala bavit…Skutocne sa da najst typovo kvalitnejsia a zaujimavejsia vona!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Vložit nový komentář

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist