Naomi Campbell: Mystery

28.08.07 | autor Ada

Testovaná verze: deo. Prodává se v odlišném flakónu než je na obrázku.

Mystery mi byla doporučena jako jedna z lepších Naominých vůní. Po fiascích s vanilkovou plastelínou, kytičkami ve čpavku a hořícím papírem jsem na ni byla opravdu zvědavá a zároveň mě v zádech mrazilo podobně jako v čekárně u zubaře.

První závan Mystery mě celkem příjemně překvapil. Byl hodně svěží (zeleně-citrusovým stylem) a vůbec ne protivný. Jak se však vůně postupně rozvíjela, trochu se to zhoršilo, v základu jsem ucítila dobře rozpoznatelné stopy vanilkové plastelíny, naštěstí ne tak intenzivní jako v Sunsetu. Střed Mystery je květinově-ovocný, ale ne moc svěží ani jásavý, spíš tak nějak divně sladce přidušený.

Celkově se mi vůně nelíbila a nenosila bych ji, doufám, že ji nebude nosit ani nikdo jiný v mém okolí a hlavně že ji nepotkám v létě někde v autobuse. Je to však první vůně od Naomi Campbell, kterou jsem si neutíkala umýt hned.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Naomi Campbell Mystery (2003)
  • Složení:

    HLAVA: hořký pomeranč, bergamot
    SRDCE: ibišek, pryskyřičné tóny
    ZÁKLAD: santal, cedr, tonka, ambra

 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist