Naomi Campbell: Mystery

autor Ada

Testovaná verze: deo. Prodává se v odlišném flakónu než je na obrázku.

Mystery mi byla doporučena jako jedna z lepších Naominých vůní. Po fiascích s vanilkovou plastelínou, kytičkami ve čpavku a hořícím papírem jsem na ni byla opravdu zvědavá a zároveň mě v zádech mrazilo podobně jako v čekárně u zubaře.

První závan Mystery mě celkem příjemně překvapil. Byl hodně svěží (zeleně-citrusovým stylem) a vůbec ne protivný. Jak se však vůně postupně rozvíjela, trochu se to zhoršilo, v základu jsem ucítila dobře rozpoznatelné stopy vanilkové plastelíny, naštěstí ne tak intenzivní jako v Sunsetu. Střed Mystery je květinově-ovocný, ale ne moc svěží ani jásavý, spíš tak nějak divně sladce přidušený.

Celkově se mi vůně nelíbila a nenosila bych ji, doufám, že ji nebude nosit ani nikdo jiný v mém okolí a hlavně že ji nepotkám v létě někde v autobuse. Je to však první vůně od Naomi Campbell, kterou jsem si neutíkala umýt hned.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

  • Naomi Campbell Mystery (2003)
  • Složení:

    HLAVA: hořký pomeranč, bergamot
    SRDCE: ibišek, pryskyřičné tóny
    ZÁKLAD: santal, cedr, tonka, ambra

 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist