Narciso Rodriguez: Narciso Rodriguez for Him

20.05.09 | autor Ada

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání. Podařilo se jí to?

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání.
Vaše názory v diskuzi na fóru jsou různé: osobitá, přeplácaná, divná, čpavá… Celkem spolehlivé známky ‚love or hate‘ vůně. Buď se vám líbí, nebo se vám z ní obrátí žaludek. V databázi je zatím pouze jeden názor a to negativní. Doufám, že po recenzi pár názorů přibyde - určitě bych vám totiž doporučila Narciso vyzkoušet. Ačkoli není tak skvělá jako dámská verze, z běžného průměru vybočuje.
Začátek je zvláštní a opravdu trochu přeplácaný - dřevitý, bylinný, pižmový a zemitý dohromady, ze všeho nejvíc však vyniká vlhká pačuli. Aplikujte opatrně, jinak na vás vybafnou strašlivé věci, které ve vůni určitě cítit nechcete (znechucení recenzenti na Basenotes mluví o vlhkém betonu, mokrém psu a bezdomovcích). Dejte si střídmou dávku a čekejte, co se stane. I já jsem se dočkala a za půl hodiny se Narciso rozhodla: bude kožená! Rozležela se mi na ruce do velmi pěkné, i když ostřejší kožené vůně s dřevitými a lehce ambrovými (nikoli sladkými) podtóny.
Narciso for Him určitě nebude pro každého, spíš pro muže, kteří si libují v neobyčejných vůních. Pokud vám bude připadat moc nepříjemná, seberte odvahu k boření hranic a zkuste dámskou verzi v provedení EdT (černý flakon) - hodně mužů ji nosí, neboť jim imponují její kouřové a pačuliové tóny.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
gonga
Učednice 43 příspěvků 14.03.16 12:32

Za mě je moc pěkná, ona zemitá počáteční vůně ji dělá velmi neotřelou a sexy, pižmo v ní trochu upomíná na Fahrenheit, ale daleko příjemněji.

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů
 
Veru  25.05.09 00:23

Asi jsem aplikovala moc (na muže), neboť ta vlhká bylinná dřevitost těžce převládla a mě se v nose mísily tóny nemocniční desinfekce a jakési mokré jámy v pozdním podzimu v lese. Prostě nic moc. Něco mi ale naznačovalo, že při tom to nezůstane, že ještě ukáže svou hezčí tvář - bohužel, než to vůně stihla, testovací objekt zdrhl do sprchy a bylo po testování. :-/ :-D Musím nutně zkusit znovu!

 
derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.05.09 23:00

Po aplikaci na ruku jsem si řekl: „Hezká“, po půl hodině nuda. Spoustě lidí ale bude určitě vyhovovat. Pochvala za flakón.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.05.09 21:40

Jak už jsem psal na fóru - neuchvátila mě tak, abych po ní toužil, ale rozhodndě by mě neurazila, kdybych ji dostal. Je zajímavá, osobitá a přestože obsahuje ony „polévkové“ tóny, o nichž jsem psal, neodsuzoval bych ji. A spíše tedy pro zralého chlapa.

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 20.05.09 18:04

no vdaka vzorke od m.marta mozem povedat, ze mne osobne „vonia“ ako obycajna uhorka, a nech sa snazim ako chcem nic ine z nej necitim :DDD

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 20.05.09 15:25

..tuhle vůni jsem cítila „in natura“…
(na muži)a

  • je krásná!


(vůbec není divná,silná ani čpavá!),
lehoulince kořeněnodřevitá( dřevo, pačuli, květiny),
lehoulince smyslná,
přitažlivá, elegantní…
díky ambře akorát nasládlá a s pižmem nádherně sálá z kůže..!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Vložit nový komentář

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist