Články autora Nathan

Vánoce voní jako pomeranč

Voňavý život, 17.12.2014
 

Sedím v metru a píšu krátkou recenzi na Mazzolariho nový parfém Vaniglia: Představte si, že přicházíte do cukrárny... Zas ta cukrárna! To tam vážně napsat nemůžu. Už jsem použil asi osmkrát.

Proč jsou lepší Ellenovy listy rajčat než Lambertova tráva?

Recenze, 17.10.2014
 

Za okny je stále teplé babí léto, ale obchodníci se leckde už ani neskrývají, zdobí a lákají na kouzlo Vánoc a těší se, že si zas jednou namastí kapsy. Proto jsem se rozhodl takzvaně jít s dobou a být dokonce ještě o něco progresivnější. Připravil jsem pro vás recenze na jarní vůně!

A * Men Pure Wood 2014, návod k použití

Recenze, 24.09.2014
 

K otevírání nového parfému A Men Pure Wood si raději sedněte. Při neopatrném postupu by vás to totiž mohlo srazit na kolena. Sám jsem se s dnes již legendárním A Men Tierryho Muglera poprvé setkal v roce 2001 (parfém vytvořil 1996 Jacques Huclier , T.Mugler navrhl desing flakonu). Bylo to tak...

Jak se mi během dvou let NEPODAŘILO vyrobit vlastní parfém

Voňavý život, 15.07.2014
 

Myslím, že každý si někdy přivoněl k parfému s myšlenkou dobré, ale chtělo by to víc růže, cedru, pačuli, atd. Tady píšou, že ten parfém má jenom šest složek. Všechny tyto složky jsou běžně k dostání v Saloosu! A takový parfém stojí v obchodě 3000 korun? To musí být marketingový trik, čili lepší...

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist