Paco Rabanne: Ultrared for Women

15.07.08 | autor Ada

Škoda, že Rabanne nepojmenoval novou vůni Infrared - byla by to s Ultraviolet taková pěkná dvojka. Ale je to holt ultračervená, musíme se s tím smířit.

Druhá škoda je, že ty barvy nejsou opačně. Podle mě by se k Ultraviolet hodil spíš červený flakonek a k Ultrared ten fialový. V Ultraviolet totiž nejsou žádné fialky (pár lidí mi sice napsalo, že je tam cítí, ale já ne a i většina názorů mluví spíš o ovoci - já jsem cítila cosi meruňkového, jedna uživatelka pod recenzí zase píše o borůvkovém pudinku), zato v Ultrared jsou tóny, které je přinejmenším úspěšně připomínají.

Ultrared je taková hebká, pudrová, jako když hladíte krátkosrstý samet - podobnou hebkost známe z kosatcových vůní. Druhou výraznou součástí je ovoce, i když kyselý červený rybíz určitě ne, spíš jemný jahodový bonbónek. Lehkým lékořicovým tónem mi Ultrared připomněla Lolitu Lempickou. V základu nechybí špetka vanilky.

Ultrared bych doporučila nechat až na podzim, ta sladká pudrovost bude v horku spolehlivě dusit (stejně jako Ultraviolet, která se měnila v cukrovou vatu). Milovnice pudrových vůní by ji každopádně neměly přehlédnout.

Líbil se vám článek?

Témata článku

Recenzované parfémy na Arome.cz:

 Váš příspěvek
 
Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 01.03.09 22:13

dnes jsem ji zkoušela a moc se mi líbí, je to trochu jako Ultraviolet v jahůdkovo rybízovém provedení - NÁDHERA

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 
anonymní  16.07.08 09:25

Mám doma.Určitě bude lepší do chladnějšího počasí,ale dá se nosit i v teple,je svěží,hodně drží,cítím z ní především jahody a vanilku, necítím pudrovost:-(.Nepříjde mi nijak zvlášt originální, připomíná mi spoustu jiných vůní-třeba wish,nebo armaniho vůně.Nejsem,ale žádný odborník a toto je můj 1.příspěvek vůbec.

Vložit nový komentář

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist