Novinky

Parfémoví Oscaři FIFI a ti druzí

Novinky, 27.04.2016
 

Před několika týdny proběhlo s velikou pompou v pařížském kabaretu Lido předávání francouzské národní sekce parfémových cen The Fragrance Foundation Awards, dříve FIFI Awards.

Monsieur i kovboj: výběr z jarních novinek

Novinky, 01.03.2016
 

Do astronomického jara sice zbývá ještě měsíc, ale kdybychom se měli orientovat podle počasí venku a zpěvu ptáků, tak je skutečné jaro dávno tady. Dokonce jsem při víkendové procházce objevila keř jívy obsypaný kočičkami, na zahradě mi raší modřence a ty mňoukající kočičky pořádají divoké noční...

Trendy 2016: Jak budeme vonět v novém roce?

Novinky, 04.01.2016
 

Seven Scents vydala jako každý rok nové trendy i pro nadcházející sezonu 2016. Vládnout budou vůně od pralinek, přes fialky až po podmanivý oud. Která z nich dostane vás?

Jul et Mad: Když muž potká ženu

Novinky, 30.10.2015
 

Je to jako z romantického filmu. On mladý Pařížan, ona krásná Američanka a jejich osudové setkání v nejromantičtějším městě na světě Paříži. Společný příběh Juliena a Madaliny se začal psát právě takto. Náhodným setkáním na terase kavárny v jedné z nejkrásnějších čtvrtí Paříže, Saint Germaine.

Madame Carven: odešla módní legenda 20. století

Novinky, 17.06.2015
 

Žena, která oblékala Edith Piaf, letušky Air France i dopravní policii. Žena, která v těžkých poválečných letech založila úspěšný módní dům prosperující dodnes. Žena, která vytvořila zelený parfém, když byly v módě těžké, pačuliové … Madame Carven.

munu | 0 komentářů Číst celou novinku »

4160 úterků podle Sarah McCartney a zločiny z vášně

Novinky, 17.03.2015
 

Víte, kolika úterků se dožijeme, za předpokladu, že tu pobudeme 80 let? Podle Sarah McCartney je jich přesně 4160. Já to počítat nechci, tak jí budu věřit.

munu | 0 komentářů Číst celou novinku »

Esteban: japonské pojetí francouzských parfémů plus letošní novinka

Novinky, 04.03.2015
 

Esteban je u nás nepříliš známá a tak trochu i tajuplná značka. Na eshopech jejich produkty najdete málokde a butiky mají pouze v Paříži a v Tokyu a moc informací o ní nenajdete. Nedostupná už ale není, jejich eshop posílá i do České republiky.

Jaro 2015: Stále stejné trendy

Novinky, 26.02.2015
 

Taky to už na vás jde? Na mě teda rozhodně, i když tentokrát mám poněkud zvláštní příznaky.

Nové Guerlainy: Santal Royal, Idylle Love Blossom

Novinky, 11.10.2014
 

Guerlain aktuálně představil dvě novinky, které však jsou/budou aspoň zatím jen v omezeném prodeji. Jedna z nich je nová variace na vůni Idylle, druhá exkluzivka na počest otevření nového Salon de Parfums v londýnském Harrod's.

Novinky: Lolita Lempicka Sweet a černé Opium

Novinky, 02.10.2014
 

Black Opium je od září čerstvě v prodeji, nové jablíčko od Lolity by mělo přijít co nevidět. Na co se můžeme těšit?

Novinky: Balmain Extatic Intense Gold, Moschino Stars

Novinky, 18.09.2014
 

Nová variace na vůni Extatic, která byla představena na začátku tohoto roku, se jmenuje Extatic Intense Gold. Firma Moschino dostala letos nového kreativního ředitele, který začal značku posouvat popovějším směrem a na flakonu nové vůně je to vidět.

La légende de Shalimar: film

Novinky, 02.09.2013
 

Podívejte se na dlouhou a výpravnou reklamu na Shalimar, kterou si Guerlain nechal natočit od slavného režiséra!

Dries Van Noten

Novinky, 14.03.2013
 

Zpráva o společném parfémovém projektu Frédérica Malleho, prý „nejsnobštějšího parfémového kreativce Francie“ a Driese Van Notena, prý „chytrými i krásnými ženami nejobdivovanějšího módního návrháře současnosti“, rozčeřila poklidnou hladinu rybníčku zavedených parfémových blogů.

Pro začátečníky: zorientujte se v kategoriích

Novinky, 03.10.2012

Asi víte, že parfémy se dělí do několika základních kategorií (rodin, skupin). Jako začátečníci možná ještě dělíte vůně na dva typy: svěží a sladká. Dnešní článek by vám měl pomoci posunout se o něco dál.

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Novinky: Bvlgari, Estée Lauder, Christina Aguilera a další

Novinky, 30.09.2012
 

Co by vás mohlo zajímat a co možná uvidíme v parfumeriích? Výrobci v září představili spoustu velmi zajímavých i zcela nezajímavých novinek :)

9. května: novinky v parfumerii

Novinky, 09.05.2012
 

Stěžovali jste si, že málo píšu recenze. Oprávněně. Dolehla na mě tvůrčí krize; přišlo mi, že jsou ty recenze pořád stejné a že vás už ani moc nebaví. Ale aby recenze z Arôme úplně zmizely, to by byla škoda. Rozhodla jsem se proto zkusit to zase trochu jinak lépe využít formát blogu a pozvat vás...

Nové vůně: Bottega Veneta, Baiser Volé & Eau d'Ikar

Novinky, 22.10.2011
 

Dnes mě opět přilákaly novinky: eponymní vůně italské značky Bottega Veneta, od které jistě znáte krásné kabelky tkané z kůže (i když nejspíš jen z obrázků, protože jsou hříšně drahé); ukradený polibek neboli Baiser Volé od Cartiera a pánskou Eau d'Ikar od Sisley.

Novinky: Burberry, Versace, Narciso Rodriguez

Novinky, 03.10.2011
 

Dnes jsem vyzkoušela zářivě fuchsiovou Narciso Rodriguez for Her in Color, Yellow Diamond od Versace a také velmi očekávanou Body, a to v obou verzích. Splnila vehementně propagovaná novinka od Burberry očekávání? Dozvíte se v recenzi.

Novinky: Elie Saab, I Coloniali

Novinky, 22.09.2011
 

Návrháře Elieho Saaba nepochybně všichni znáte (kdo nezná, bude v článku poučen). Dneska má parfém každá druhá módní značka, takže bylo jen otázkou času, kdy se přidá i Elie. Jak to dopadlo se dozvíte ve recenzi; přidala jsem také recenzi na jednu pánskou novinku, kterou nabízejí v Douglasu.

Novinky: No. 19 Poudré, Cartier de Lune

Novinky, 17.09.2011
 

Klasika No. 19, která vznikla rok před smrtí madame Chanelové, letos dostala podobně jako nedávno jiné starší chanelovské vůně moderní podobu. Zda se povedla jako No. 5 Eau Premiere a Cristalle Eau Verte se dozvíte v recenzi. Loňský Cartier de Lune se objevil v našich parfumeriích až letos a...

Morgan Sun & Love & Ungaro Diva Rose

Novinky, 28.07.2011
 

V parfumerii jsem dnes narazila na úplně novou vůni Morgan de Toi ve žlutém flakonu, kterou nemůžu nikde najít. Možná je určena jen pro některé (rozuměj východní) trhy? Každopádně jsem ji otestovala a spolu s ní ještě růžovou Divu, nad níž jsem tu nedávno bědovala, rozezlena přílišnou invazí...

Novinky: Absolutely Me, Joy of Pink, Fleur de Lys

Novinky, 03.03.2011
 

V našich obchodech se objevilo několik vůní, představených minulý rok. Něco je úplně nové, něco už máte vyzkoušené, tak se podíváme, jak se budou naše názory shodovat.

Krátká zpráva

Novinky, 25.12.2010

Asi jsem na to měla upozornit už před Vánoci, ale lepší teď než později: v českých eshopech se objevila várka úžasné vůně Lalique pour Homme Equus. Jde o kazetku s jedním velkým (75 ml) balením a jednou miniaturkou, a to za velmi dobrou cenu. Protože jsem ujetá na kořeněné vůně a Equus je jedno z...

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Další novinky... další nuda

Novinky, 30.10.2010
 

Raději píšu optimistické recenze. To jen abyste si nemysleli, že se v těch cupovacích článcích, v nichž na recenzovaných parfémech nezůstane molekula suchá, nějak extra vyžívám. Možná když je vůně opravdu nepovedená... ale nudné vůně, které nelze pochválit, ani si na ně poctivě zanadávat,...

Lutens, všude Lutens...

Novinky, 17.05.2010
 

Vyškrabat poznámky, rozepsané recenze, najít vzorky, něco přetestovat, něco vylovit z paměti... tak nějak vypadala příprava tohoto článku. Zjistila jsem, že ač vzorků vůní Serge Lutense vlastním celou hrst (popravdě se to do jedné hrsti ani nevejde), recenze jsem napsala jen čtyři. Pravda,...

Něco nového na jaro?

Novinky, 24.03.2010
 

Vzbudilo ve vás náhle probuzené sluníčko touhu koupit si nový parfém? Třeba si vyberete některou ze čtyř novinek, které se objevily v českých parfumeriích.

Charriol: Charriol Eau de Parfum

Novinky, 26.02.2010
 

Charriol je šperkařská a hodinková firma, která se po vzoru značek jako Boucheron, Chopard nebo Cartier rozhodla obohatit svou nabídku o parfémy. Rozumný člověk nebude proti, neboť většina šperkařských značek produkuje celkem zajímavé vůně, balené navíc často v propracovaných flakonech, jež samy...

Krátká zpráva- výpadek

Novinky, 29.01.2010

Plánovaný výpadek Arôme Během víkendu prosím z důvodu změny DNS serverů očekávejte výpadek Arôme. Jeho délku bohužel nelze ovlivnit, závisí na vašem poskytovateli, kdy načte nová data. V nejlepším případě si výpadku ani nevšimnete, v nejhorším může výpadek trvat až 48 hodin.

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Soutěž ShopRoku 2009 vyhrál obchod s parfémy!

Novinky, 03.12.2009

Vyhledávač zboží a nákupní rádce Heureka.cz letos uspořádal anketu, v níž zákazníci hodnotili své zkušenosti s internetovými obchody. Ty nejlépe hodnocené pak získaly cenu ShopRoku 2009, pečeť popularity a kvality udělenou samotnými zákazníky. Všimli jste si, jak se občas v diskuzi bavíme o tom,...

Zářijová soutěž s Laparfums.cz

Novinky, 06.10.2009
 

Máte s končícím létem chuť provětrat svou fantazii? Teplota klesá, mozek trápený vedrem se přestává vařit ve vlastní šťávě a je konečně schopen přemýšlet. A co když k tomu přidáme ještě voňavou odměnu? Pozor, vyhodnocení!

Fórum je uzavřeno pouze dočasně z důvodu oprav

Novinky, 01.09.2009

Fórum je uzavřeno pouze dočasně z důvodu oprav, nepropadejte panice :)

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Fórum je už v pořádku

Novinky, 01.09.2009

Fórum je už v pořádku a web by měl též běžet bez chyb. Případné problémy hlašte na fóru.

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Stěhování dokončeno!

Novinky, 28.08.2009

Objevily se samozřejmě drobné chybky (systém na novém serveru je mírně odlišný od starého a proto je potřeba poupravit některé detaily ve skriptech). Špatně se zobrazující recenze jsem už opravila, na problému s fórem (špatné zobrazení písmen s diakritikou) se právě pracuje.

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Dnes jsem testovala: novinky v parfumerii

Novinky, 30.07.2009
 

Od chvíle, kdy jsem opustila brány školy, přestalo být léto mým nejoblíbenějším ročním obdobím. Mimo prázdnin pro mě léto nemá příliš velké kouzlo: je horko, slunce buď praží pěkně zpříma, nebo se schovává za mraky a potutelně vyrábí vlhké dusno. MHD začne jezdit v prázdninovém režimu a nedá se...

Krátká zpráva - anketa

Novinky, 15.07.2009

Pozor, výzkumná anketa ve které navíc můžete vyhrát! Odpovězte na anketní otázky a přispějte tak do výzkumu, jehož výsledky budou samozřejmě zveřejněny určitě se o sobě dozvíme něco zajímavého. A abych k vyplnění přesvědčila i ty lenivější z vás, mám tu připravené poukázky na nákup v eshopu...

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Pánské novinky

Novinky, 09.06.2009
 

Pod minulým shrnutím novinek sice bylo ticho, ale stejně jako bych ten vyčítavý hlásek slyšela: To jsou jenom dámskýýý! Napiš taky nějaké pánské recenzeee! Takže dnes jsem všechna čtyři místa na rukách věnovala pánským novinkám: o vaši pozornost se budou ucházet Burberry, Calvin Klein, Boss...

Sedmero novinek

Novinky, 08.06.2009
 

Nejsou to, pravda, všechno horké novinky, ale neodolala jsem pohádkovému názvu. Sedmička je mé oblíbené číslo a článek můžu zahájit třeba takhle: za sedmero parfumeriemi a pod sedmero deštivými mraky čekalo na parfémovou rytířku sedmero těžkých zkoušek. Sedm flakonů se vzácnými lektvary měla...

Rychlý přehled: jarní novinky

Novinky, 28.04.2009
 

Dnešní dávka rychlých zkoušek na kůži i na papírky obsahuje především novinky na jaro a léto z levnější i dražší sorty.

Vůně na jaro: rychlý přehled

Novinky, 06.03.2009
 

Na jaro (a léto) nám výrobci i letos přichystali spoustu nových vůní takřka výhradně svěžích. Otestovala jsem necelou desítku novinek a skoronovinek pro dámy i pro pány.

Zsolt Zólyomi v Praze

Novinky, 06.03.2009
 

Chcete si trochu poblednout závistí? Nedávno zavítal do Prahy maďarský majitel luxusní parfumerie a parfumér Zsolt Zólyomi. Ve své parfumerii v Budapešti nabízí různé nikové značky (Clive Christian, Frapin, Miller Harris a další) a také poradenství. Objednáteli se do jeho parfémové poradny,...

Omnia, Blv Notte a spol. končí!

Novinky, 05.03.2009

Značka Bvlgari, která začala s parfémy v roce 1993, dodnes vyráběla kompletní sortiment své produkce. U tak mladé značky to bylo celkem logické... ale také bylo logické, že jednoho dne tomu už tak nebude. Parfémy, o které opadne zájem, skončí v propadlišti dějin. Nevím, zda na tom má podíl i...

Pozor - Guerlain má nové obaly

Novinky, 15.02.2009
 

foto: Širín Protože už jsem několikrát viděla dotaz na toto téma, přišlo mi vhodné, abych ublogla toto malé upozornění. Firma Guerlain loni na jaře změnila design krabiček, místo starých proužkovaných obalů se jménem vůně napsaným v obdélníku nahoře se teď parfémy prodávají v krabičkách se...

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Předvánoční soutěž s parfumerií Elnino

Novinky, 05.12.2008

Máte chut si před Vánoci zasoutěžit a možná i vyhrát nějaký ten dárek pod stromeček? Není nic jednoduššího! Soutěž trvá do 15. prosince 2008, vyhodnocení a vylosování výherců proběhne 16. prosince.

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Líbí se vám Arôme?

Novinky, 19.11.2008

Jednoduchá otázka... možná těžká odpověď :) Na diskuzním fóru jsem většinou v kontaktu se stálými návštěvnicemi stránek, které jsou zde spokojené, v komentářích pod recenzemi si povídáme o vůních. Zajímaly by mě ovšem nejen vaše názory na novinku od Kate Mossové, ale i na stránky jako takové....

Zákaz testů na zvířatech v EU

Novinky, 30.09.2008

Není to zrovna novinka, ale v článku o testování na zvířatech jsem se o přesném datu nezmínila. A už se blíží: 11. března 2009 začne v celé Evropské unii platit zákaz prodeje kosmetiky a kosmetických ingrediencí testovaných na zvířatech, a to bez ohledu na to, zda je dostupná alternativní metoda....

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Vůně proti stárnutí

Novinky, 29.09.2008

Kosmetické firmy už neví, co by si vymyslely, napadlo mě při pohledu na novinku Ageless Fantasy, ale kupodivu tentokrát se nekonají žádné úžasné chemikálie, jen marketing, který by měl dostat cenu za nejchytřejší veletoč roku.

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Novinky z Marionnaudu

Novinky, 31.08.2008
 

Poslední dobou do parfumerií moc nechodím (zásoba vzorků doma je dostatečná), takže když už tam zabrousím, vždycky najdu něco nového. Tentokrát jsem to zkusila v Marionnaudu v Brně a našla jsem tam novinky tak žhavé, že jsem je ještě neměla ani v databázi.

Serge Lutens: Arabie

Novinky, 28.08.2008
 

Orientální parfémy většinou moc nenosím. Mám v nich příliš vyhraněný vkus, respektive můj žaludek má dosti přesné představy o tom, co snese a co ne; ovšem všechny vůně z této skupiny mě enormně zajímají, protože bývají syté, výrazné a zajímavé, pravý opak různých kytičkových dechů, které mě...

Klamy reklamy I.

Novinky, 30.07.2008

Výrobci kosmetiky jsou vykutálená cháska. Aby nám vnutili co nejvíc výrobků, neváhají jít v reklamě na samou hranu pravdy a vkusu a někdy vykládají takové nesmysly, že i nevzdělanec nechápavě kroutí hlavou. Na jednu stranu jim nelze nic vyčítat, protože konkurence je velká a kdo není pořádně...

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »

Alverde šampon a kondicionér s meruňkou, jasmínové tělové mléko

Novinky, 13.07.2008

Není to tak dlouho, co jsem informovala o novém tělovém mléku a sprcháči Alverde s vůní vanilky (ani nevím, jestli už dorazil do českých DM drogerií já jsem ho zatím nikde neviděla) a už je tu další!

Ada | 0 komentářů Číst celou novinku »
Stránka:  1 2 Další »

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist